Nápoje pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Nápojové svačinky: 9 produktů

Rinti Drinki kachna

Rinti Drinki kachna, 185 ml

  • Pro vyšší příjem tekutin
  • S nejjemnějšími kousky masa
  • Nízkokalorické
30,00 Kč (162,16 Kč / l)

Doručení do 06. října

Rinti Drinki kuřecí

Rinti Drinki kuřecí, 185 ml

  • Pro vyšší příjem tekutin
  • S nejjemnějšími kousky masa
  • Nízkokalorický
30,00 Kč (162,16 Kč / l)

Doručení do 06. října

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g, Kuřecí se sýrem (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Skvělé také jako odměna
  • Bez obilovin
70,93 Kč 80,00 Kč (1 266,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání 4x14 g, Kuřecí s lososem (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Nízký obsah kalorií
  • Bez obilovin
70,93 Kč 80,00 Kč (1 266,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 20 x 14 g

Churu Pamlsek na lízání 20 x 14 g, Kuřecí (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Ideální při tréninku
  • Bez obilovin
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dokas Snack-Creme kuře a kreveta

Dokas Snack-​Creme kuře a kreveta, 90 g

  • Krémový požitek
  • Jako topping nebo pamlsek
  • Znovuuzavíratelné
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 8 x 14 g

Churu Pamlsek na lízání 8 x 14 g, Kuřecí se sýrem (160 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Ideální při tréninku
  • Bez obilovin
170,00 Kč (1 062,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g, Chicken with Salmon & Chicken with Pumpkin Variety (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Jako topping a odměna
  • Bez obilovin
331,93 Kč 350,00 Kč (1 185,46 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dokas Játrový krém s kuřecími prsy 85 g

Dokas Játrový krém s kuřecími prsy 85 g, 85 g

  • S kuřecími játry
  • Ideální jako topping
  • Praktické na cesty
70,00 Kč (823,53 Kč / kg)

Doručení do 06. října