Pamlsky pro péči o zuby pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Pamlsky pro péči o zuby: 14 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 07. října

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • S houbovitou strukturou
  • S červenou řepou
  • Obsahuje extra velké množství vitamínu C
110,00 Kč (916,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Podporuje péči o chrup
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
572,95 Kč 679,00 Kč

Doručení do 07. října

VEGDOG Dentals XL

VEGDOG Dentals XL, 100 g

  • S houbovitou strukturou
  • S červenou řepou
  • Obsahuje extra velké množství vitamínu C
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix Small - velké balení

Pedigree Dentastix Small -​ velké balení, 880 g

  • Pro psy od 5 do 10 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
360,67 Kč 430,00 Kč (409,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - střední

Pedigree Dentastix multipack -​ střední

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
233,29 Kč 280,00 Kč

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Dent Small 150g

Rinti Chicko Dent Small 150g, Kuřecí (150 g)

  • Pro dospělé psy
  • Kroucené žvýkací tyčinky
  • Z pevné hovězí kůže
150,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (12,69 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (9,07 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • Pomáhá redukovat plak a zubní kámen
  • O 30 % méně kalorií
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (15,87 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Dent kuřecí Medium

Rinti Chicko Dent kuřecí Medium, 150 g

  • Pro dospělé psy
  • Kroucené žvýkací tyčinky
  • Z pevné hovězí kůže
150,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti ChickoDent Sticks Medium kachna

Rinti ChickoDent Sticks Medium kachna, 150 g

  • Pro dospělé psy
  • Kroucené žvýkací tyčinky
  • Z hovězí kůže odolné proti prokousnutí
150,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu