Měkké pamlsky pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení
Filtr

Měkké pamlsky: 1 - 30 z 46 produktů

VEGDOG Beevys

VEGDOG Beevys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S červenou řepou
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Jerkeys

VEGDOG Jerkeys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S mrkví
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

  • Se 3 různými druhy pamlsků
  • Hypoalergenní receptury
  • Bez barviv a konzervačních látek
308,19 Kč 330,00 Kč

Doručení do 07. října

VEGDOG Veggies skincare

VEGDOG Veggies skincare, 125 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S kaštany a hráškem
100,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Veggies immune

VEGDOG Veggies immune, 125 g

  • Hypoalergenní receptura
  • S rakytníkem a kurkumou
  • Bez lákadel a barviv
100,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě - 20 proužků

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě -​ 20 proužků

  • Z čerstvého masa
  • Měkká textura s kousky
  • Cenné živiny
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 07. října

VEGDOG Mobilities

VEGDOG Mobilities, 115 g

  • Nízký obsah tuku a dobrá snášenlivost
  • Podporuje klouby
  • Vhodné i pro nutričně citlivé psy
100,00 Kč (869,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Plus 80 g

Rinti Chicko Plus 80 g, Kachní stehýnko (80 g)

  • Pro dospělé psy
  • Bohaté na vápník
  • Snadno stravitelné
70,00 Kč (875,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Chicko Plus 225g

Rinti Chicko Plus 225g, Sýrové kostičky s kuřetem (225 g)

  • Pro dospělé psy
  • Bohaté na vápník
  • Snadno stravitelné
130,00 Kč (577,78 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Bitties Adult 75 g

Rinti Bitties Adult 75 g, Kuřecí+sýr (75 g)

  • Pro dospělé psy
  • Extra soft
  • S Omega 3
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Od 6 týdnů věku
  • S jehněčím masem a rýží
  • Bez pšenice, bez cukru a bez konzervantů
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100 g

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100 g, 300 g

  • Pro dospělé psy
  • S jemnými masovými kousky
  • Obzvláště měkké
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

WOLFSBLUT Wide Plain Squashies

WOLFSBLUT Wide Plain Squashies, 100 g

  • S koňským masem
  • Receptura odpovídající přirozeným potřebám
  • Bez obilovin
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Bitties Puppy kuře+kachna

Rinti Bitties Puppy kuře+kachna, 75 g

  • Pro štěňata
  • Extra měkké
  • S Omega 3
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kuřecí rolka s hovězím pro psy

Dokas Kuřecí rolka s hovězím pro psy, 10 g

  • Měkký obal z kuřecího masa
  • S měkkým jádrem
  • Malá sousta
20,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Plátky játrové paštiky (80 g)

  • Pro dospělé psy
  • Záruka skutečného masa
  • Snadno stravitelné
70,00 Kč (875,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Puppy Sticks kuřecí a hovězí

Rinti Puppy Sticks kuřecí a hovězí, 75 g

  • Pro štěňata
  • Extra soft
  • S Omega 3
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kuřecí rolka s kachním masem pro psy

Dokas Kuřecí rolka s kachním masem pro psy, 10 g

  • Měkký obal z kuřecího masa
  • S měkkým jádrem
  • Malá sousta
20,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Bitties Senior kuřecí+krůtí

Rinti Bitties Senior kuřecí+krůtí, 75 g

  • Pro seniory
  • Extra měkké
  • S Omega 3
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Stripes Duck

Belcando® Stripes Duck, 70 g

  • S extra velkým množstvím masa
  • Bez cukru a obilovin
  • S krillem a bylinkami
100,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Rolls 8x12 g

Churu Rolls 8x12 g, Kuřecí wraps (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Krémová náplň
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 875,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

WOLFSBLUT Pamlsek pro psy Meat Jerky Dark Forest

WOLFSBLUT Pamlsek pro psy Meat Jerky Dark Forest, 80 g

  • 80% podíl masa
  • Vyvinuto s André Vogtem
  • Bez obilovin
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

DoggyeBag Doggyebreak

DoggyeBag Doggyebreak, Cheese, Pears and Honey (180 g)

  • Prémiový psí pamlsek v cukrářské kvalitě
  • Křupavá skořápka a měkká náplň
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Sticks se šípkem

Dokas Sticks se šípkem, 105 g

  • Rostlinné a udržitelné
  • Bohaté na cenný šípek
  • Jemný snack pro každý den
120,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

DoggyeBag Morbidosi

DoggyeBag Morbidosi, Rabbit (90 g)

  • Prémiový měkký pamlsek pro psy
  • Snadno se dělí
  • Bez lepku
100,00 Kč (1 111,11 Kč / kg)

Doručení do 07. října

DoggyeBag Happy Routine

DoggyeBag Happy Routine, Fresh Breath (150 g)

  • Funkční prémiové svačinky
  • S vybranými superpotravinami
  • Bez lepku
180,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible Snacks Insekt Bits

Rinti Sensible Snacks Insekt Bits, 50 g

  • Pro nutričně citlivé psy
  • S monoproteinem z hmyzu
  • Bez cukru, obilovin a lepku
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

WOLFSBLUT Pamlsek pro psy Meat Jerky Black Bird

WOLFSBLUT Pamlsek pro psy Meat Jerky Black Bird, 80 g

  • 80% podíl masa
  • Obzvláště soft
  • Bez obilovin, sóji a cukru
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Digestion Chews Adult Supplements

Royal Canin Digestion Chews Adult Supplements, 160 g

  • Podporuje zdravé trávení
  • Obsahuje prebiotika a postbiotika
  • Prokazatelné výsledky: 84 % chovatelů je s produktem spokojeno*
329,79 Kč 350,00 Kč (2 061,19 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Goood Soft Goodies Adult kuře z volného chovu

Goood Soft Goodies Adult kuře z volného chovu, 100 g

  • Vysoce kvalitní doplňkové krmivo
  • Jako svačina a odměna
  • Bez přidaného cukru
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října