Royal Canin Light Weight Care Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro psy se sklonem k nadváze
360,67 Kč 430,00 Kč -16%
(353,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Omezuje přibírání na váze
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mousse?
- Pomáhá omezit přibírání na váze
Klouby psů s nadváhou jsou více zatěžovány kvůli nadbytečné hmotnosti. Pokud chcete svému psovi pomoci udržet optimální hmotnost, zvolte vyvážené a syté krmivo speciálně vyvinuté pro tyto potřeby. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mousse je vhodné pro psy všech velikostí se sklonem k přibírání na váze.

Proč speciální mokré krmivo pro psy se sklonem k nadváze?
U psů s nadváhou může docházet ke zvýšenému zatížení kloubů způsobenému nadbytečnou hmotností. Pomozte svému psovi udržet optimální hmotnost díky vyváženému, chutnému a sytému krmivu, které bylo speciálně vyvinuto pro podporu ideální tělesné hmotnosti.
ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mousse je vhodné pro psy všech velikostí se sklonem k přibírání na váze. Chutná receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, které pomáhají zachovat svalovou hmotu, a zároveň má nízký obsah tuku pro omezení přibírání na váze. Receptura obsahuje rozpustnou i nerozpustnou vlákninu pro lepší pocit sytosti. Díky obohacení o omega-3 mastné kyseliny, které mají mimo jiné protizánětlivé účinky, může podporovat zdraví kloubů. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mousse navíc podporuje pravidelné vyprazdňování a optimální trávení.

Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
Kromě tohoto chutného mokrého krmiva je ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE dostupné také jako křupavé suché krmivo. Obě varianty představují kompletní krmivo, ale lze je také ideálně kombinovat. Mokré krmivo můžete například podávat jako chutný doplněk k suchému krmivu.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Hmotnost psa 10 kg: 9 kapsiček
Doporučení pro kombinované krmení s ROYAL CANIN CCN Light Weight Care suchým krmivem
Hmotnost psa 10 kg: 1 kapsička + 143 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4724 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008690 |
| Výrobce č. | 4724 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,6 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
| obsah tuku | 2,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 80,8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 90 IE |
| železo (3b103) | 6 mg |
| jód (3b202) | 0,25 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 18 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Light Weight Care Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování