Mokré krmivo pro psy

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Obsah Životní fáze Zvířecí rasa Velikost Oblast použití Typ balení
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 210 produktů

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g, hovězí (800 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, Kuřecí a šunka (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • V želé
  • S křehkými kousky filetů
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Montana čistý kůň

Happy Dog Sens Montana čistý kůň, 800 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, Telecí (185 g)

  • 70 % masa a vnitřností
  • Bez zpracovaného masa a sóji
  • Bez umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 150 g v misce

Rinti Singlefleisch 150 g v misce, Hovězí Pure (150 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
30,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Belcando® Single Protein koňské

Belcando® Single Protein koňské, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • S koňským masem
  • Bez jakýchkoli přísad
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Senior hrách a jáhly

VEGDOG Senior hrách a jáhly, 400 g

  • Ideální pro psy s alergiemi
  • Od 7. roku života
  • S chutnou zeleninou
100,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Adult čočka a jáhly

VEGDOG Adult čočka a jáhly, 800 g

  • Od 12. měsíce věku
  • S chutnou zeleninou
  • Bez lákadel, barviv a konzervačních látek
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g, Koňské Pure (185 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášenlivé
  • Bez sacharidů
50,00 Kč (270,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold Mini 100 g v misce

Rinti Gold Mini 100 g v misce, Krocan a králík (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • 65 % masa a drobů
  • Bez mechanicky odděleného masa a sóji
20,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g, Kuřecí (400 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, Kuřecí+mrkev (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s drůbežím

Pedigree Pastete s drůbežím, 800 g

  • 51 % masa
  • Kuře, krůta a kachna
  • Pro dospělé psy
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Kuřecí s rýží, mrkví a cuketou

Belcando® Kuřecí s rýží, mrkví a cuketou, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • S kuřecím masem, rýží, mrkví a cuketou
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Novozélandské čisté jehněčí

Happy Dog Sens Novozélandské čisté jehněčí, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S jehněčím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline kuřecí

Belcando® Baseline kuřecí, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S kuřecím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Germany čisté hovězí

Happy Dog Sens Germany čisté hovězí, 200 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S hovězím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g, Kuřecí (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • Extra obsah masa
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami

WOLFSBLUT Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami, 200 g

  • S nízkokalorickým koňským masem
  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba, 800 g

  • Pro psy citlivé na stravu
  • S bílou rybou a lososem
  • 100 % živočišných bílkovin
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Feinest 150g v misce

Rinti Feinest 150g v misce, Drůbež Pure+šunka (150 g)

  • Pro dospělé psy
  • S kousky drůbežího filé
  • Bez vnitřností a jater
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Belcando® Baseline jehněčí

Belcando® Baseline jehněčí, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S jehněčím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Junior drůbeží s vejcem

Belcando® Junior drůbeží s vejcem, 800 g

  • Od cca 3. měsíce života
  • S drůbežím masem a vejcem
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch 400 g

Rinti Kennerfleisch 400 g, Hovězí (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Italy čistý buvol

Happy Dog Sens Italy čistý buvol, 800 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S buvolím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete ve vaničce

Pedigree Pastete ve vaničce, hovězí maso a játra (300 g)

  • Masová paštika
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Receptura respektující potřeby psů
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

4x150 g Výběr z venkovské kuchyně v omáčce

Cesar 4x150 g Výběr z venkovské kuchyně v omáčce, 600 g

  • 4 druhy venkovského ragú po 150 g
  • Šťavnaté kousky a přílohy
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
120,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října