Bezobilné mokré krmivo pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Bez obilovin: 1 - 30 z 71 produktů

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g, hovězí (800 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, Telecí (185 g)

  • 70 % masa a vnitřností
  • Bez zpracovaného masa a sóji
  • Bez umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 150 g v misce

Rinti Singlefleisch 150 g v misce, Hovězí Pure (150 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
30,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g, Koňské Pure (185 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášenlivé
  • Bez sacharidů
50,00 Kč (270,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g, Kuřecí (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • Extra obsah masa
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline kuřecí

Belcando® Baseline kuřecí, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S kuřecím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Feinest 150g v misce

Rinti Feinest 150g v misce, Drůbež Pure+šunka (150 g)

  • Pro dospělé psy
  • S kousky drůbežího filé
  • Bez vnitřností a jater
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami

WOLFSBLUT Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami, 200 g

  • S nízkokalorickým koňským masem
  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline jehněčí

Belcando® Baseline jehněčí, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S jehněčím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline Pstruh

Belcando® Baseline Pstruh, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S pstruhem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline krůtí

Belcando® Baseline krůtí, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S krůtím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Leichte Beute - kapsičky 400 g

Rinti Leichte Beute -​ kapsičky 400 g, Hovězí Pure (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Ideální při alergiích a intolerancích na krmivo
  • S velkým obsahem masa
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g v misce

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g v misce, Koňské Pure (150 g)

  • Vhodné i pro psy s citlivým žaludkem
  • Bez sacharidů a sóji
  • Exkluzivní varianty
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mokré krmivo pro psy Black Bird krůta a sladké brambory

WOLFSBLUT Mokré krmivo pro psy Black Bird krůta a sladké brambory, 200 g

  • Přírodní ingredience
  • Nízký obsah tuku a vysoký obsah bílkovin
  • Bez obilovin a cukru
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold Senior králík

Rinti Gold Senior králík, 185 g

  • Pro psí seniory
  • 65 % masa a vnitřností
  • Bez formovaného masa a sóji
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline Rind

Belcando® Baseline Rind, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S hovězím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Rinti Kennerfleisch v misce 300 g

Rinti Kennerfleisch v misce 300 g, Zvěřina (300 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
40,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Krůtí a mrkev

Mjamjam Krůtí a mrkev, 6 x 200g

  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
  • Prémiová kvalita
241,25 Kč 268,23 Kč (201,04 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mokré krmivo pro psy Blue Mountain zvěřina a brambory

WOLFSBLUT Mokré krmivo pro psy Blue Mountain zvěřina a brambory, 200 g

  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
  • Přírodní ingredience
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Telecí a cuketa

Mjamjam Telecí a cuketa, 800 g

  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
  • Prémiová kvalita
106,52 Kč 120,00 Kč (133,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 400g

Rinti Singlefleisch 400g, Hovězí Pure (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Ideální při intolerancích
  • Různé druhy masa
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Kaninchen

Rinti Kennerfleisch Kaninchen, 800 g

  • 70% podíl masa a vnitřností
  • Bohaté na vlákninu
  • Bez sacharidů
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch kachna kapsička

Rinti Kennerfleisch kachna kapsička, 400 g

  • 70% podíl masa a vnitřností
  • Bohaté na vlákninu
  • Bez obilovin
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g, 400 g

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášený monoprotein
  • Bez sacharidů
70,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Klokan pur

Mjamjam Klokan pur, 800 g

  • Přírodní
  • Čistý požitek z masa
  • Prémiová kvalita
160,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem, 300 g

  • Pro dospělé psy
  • Bez barviv
  • Bez obilovin
80,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g, Jehněčí Pure (800 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 300 g

  • Pro dospělé psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
80,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí, 800 g

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Čisté koňské maso

Mjamjam Čisté koňské maso, 800 g

  • Přírodní
  • Čistý požitek z masa
  • Prémiová kvalita
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října