Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g, 400 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
70,00 Kč
(175,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Exkluzivní druhy masa
- Obzvláště dobře snášený monoprotein
- Bez sacharidů
Popis
Čistý požitek v každé misce – to nabízí toto vydatné Rinti mokré krmivo, které se zcela obejde bez obilovin a přidaných sacharidů. Jednotlivé druhy obsahují vždy jeden vysoce kvalitní zdroj bílkovin, a jsou tak dobře snášeny i psy s citlivým zažíváním. Do misky s krmivem se tak dostává druhově vhodná rozmanitost.
- Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
- Obzvláště exkluzivní druhy
- Monoprotein – obzvláště dobře snášený a vhodný i pro psy s citlivým zažíváním a při alergiích na krmivo
- Vysoký obsah bílkovin
- Bez sacharidů, sóji a barviv i konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
| Hmotnost psa | Krmná dávka na den |
| 3 kg | cca 300 g |
| 6 kg | cca 450 g |
| 8 kg | cca 600 g |
Skutečné množství krmiva závisí na věku, aktivitě a plemeni Vašeho zvířete.
Dbejte na to, aby měl Váš pes vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
| Produkt č. | RIN-180820 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4000158940452 |
| Výrobce č. | 180820 |
| Značky: | Rinti |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv a atraktantů, bez obilovin, monoproteinové, bez sóji |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
60 % kachna (svalovina, žaludek, játra), minerály, lněný olej, vláknina z červené řepy, sušená červená řepa
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 10 % |
| obsah tuku | 7 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| surové oleje a tuky | 0 % |
| surový popel | 2,5 % |
| Obsah vlhkosti | 78 % |
| obsah kalorií | 111 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 300 IE |
| vitamín E α-tokoferylacetát | 40 mg |
| zinek jako oxid zinečnatý | 30 mg |
| monohydrát síranu manganatého | 2 mg |
| Pentahydrát síranu měďnatého II | 3 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g (čeština)
Oblíbené kategorie:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování