Rinti - mokré krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 42 produktů

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g, hovězí (800 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, Kuřecí a šunka (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • V želé
  • S křehkými kousky filetů
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, Telecí (185 g)

  • 70 % masa a vnitřností
  • Bez zpracovaného masa a sóji
  • Bez umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 150 g v misce

Rinti Singlefleisch 150 g v misce, Hovězí Pure (150 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
30,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g, Koňské Pure (185 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášenlivé
  • Bez sacharidů
50,00 Kč (270,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold Mini 100 g v misce

Rinti Gold Mini 100 g v misce, Krocan a králík (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • 65 % masa a drobů
  • Bez mechanicky odděleného masa a sóji
20,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g, Kuřecí (400 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, Kuřecí+mrkev (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g

Rinti Gold pur porcované sáčky 100 g, Kuřecí (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • Extra obsah masa
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Feinest 150g v misce

Rinti Feinest 150g v misce, Drůbež Pure+šunka (150 g)

  • Pro dospělé psy
  • S kousky drůbežího filé
  • Bez vnitřností a jater
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Kennerfleisch 400 g

Rinti Kennerfleisch 400 g, Hovězí (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Leichte Beute - kapsičky 400 g

Rinti Leichte Beute -​ kapsičky 400 g, Hovězí Pure (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Ideální při alergiích a intolerancích na krmivo
  • S velkým obsahem masa
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g, Hovězí (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Při gastrointestinálních potížích
  • Nízký obsah tuku
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g v misce

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g v misce, Koňské Pure (150 g)

  • Vhodné i pro psy s citlivým žaludkem
  • Bez sacharidů a sóji
  • Exkluzivní varianty
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch v misce 300 g

Rinti Kennerfleisch v misce 300 g, Zvěřina (300 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
40,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, Hovězí + rýže (185 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold Senior králík

Rinti Gold Senior králík, 185 g

  • Pro psí seniory
  • 65 % masa a vnitřností
  • Bez formovaného masa a sóji
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible jehněčí a rýže

Rinti Sensible jehněčí a rýže, 800 g

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g, Kuřecí (300 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
40,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Gold Mini Gold-Box 8x100g vanička

Rinti Gold Mini Gold-​Box 8x100g vanička, 800 g

  • 2 x kuřecí & husí à 100 g
  • 2 x kachní & drůbeží à 100 g
  • 2 x krůtí & králičí à 100 g
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 400g

Rinti Singlefleisch 400g, Hovězí Pure (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Ideální při intolerancích
  • Různé druhy masa
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch kachna kapsička

Rinti Kennerfleisch kachna kapsička, 400 g

  • 70% podíl masa a vnitřností
  • Bohaté na vlákninu
  • Bez obilovin
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Kaninchen

Rinti Kennerfleisch Kaninchen, 800 g

  • 70% podíl masa a vnitřností
  • Bohaté na vlákninu
  • Bez sacharidů
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400g, 400 g

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášený monoprotein
  • Bez sacharidů
70,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g, Jehněčí Pure (800 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí, 800 g

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g

Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g, Koňské Pure (800 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Vysoce stravitelný protein
  • Bez sacharidů
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Senior 400g

Rinti Kennerfleisch Senior 400g, Kuřecí (400 g)

  • Pro psy od 7 let
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti CANINE Diabetes - kuřecí maso

Rinti CANINE Diabetes -​ kuřecí maso, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • Pro regulaci přísunu glukózy
  • S komplexními sacharidy
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října