Mokré krmivo pro psy ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Životní fáze Typ balení
Filtr

Mokré: 1 - 30 z 60 produktů

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, Kuřecí+mrkev (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s drůbežím

Pedigree Pastete s drůbežím, 800 g

  • 51 % masa
  • Kuře, krůta a kachna
  • Pro dospělé psy
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami

WOLFSBLUT Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami, 200 g

  • S nízkokalorickým koňským masem
  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba, 800 g

  • Pro psy citlivé na stravu
  • S bílou rybou a lososem
  • 100 % živočišných bílkovin
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch 400 g

Rinti Kennerfleisch 400 g, Hovězí (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete ve vaničce

Pedigree Pastete ve vaničce, hovězí maso a játra (300 g)

  • Masová paštika
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Receptura respektující potřeby psů
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline Pstruh

Belcando® Baseline Pstruh, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S pstruhem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení - Selektion in Sauce

Pedigree Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení -​ Selektion in Sauce, 4.000 g

  • Praktické balení do zásoby
  • 4 různé příchutě
  • 40 x 100 g
488,04 Kč 579,00 Kč (122,01 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Baseline Rind

Belcando® Baseline Rind, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S hovězím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, Hovězí + rýže (185 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Extra Vital ve vaničce

Pedigree Extra Vital ve vaničce, 300 g

  • S cennými omega mastnými kyselinami
  • Jemná paštiková textura
  • Kompletní krmivo nebo ke smíchání
52,85 Kč 70,00 Kč (176,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Králík s jáhly a sladkými bramborami

Belcando® Králík s jáhly a sladkými bramborami, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • S králíkem, jáhly a sladkými bramborami
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky - Selektion in Gelee, 100 g 12x balení

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion in Gelee, 100 g 12x balení, 1.200 g

  • 12 čerstvých kapsiček po 100 g
  • 4 různé příchutě
  • Receptura bohatá na vlákninu
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Krůtí a mrkev

Mjamjam Krůtí a mrkev, 6 x 200g

  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
  • Prémiová kvalita
241,25 Kč 268,23 Kč (201,04 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry, 1.200 g

  • Syté hovězí kousky
  • Receptura bohatá na vlákninu
  • Bez palmového oleje
105,92 Kč 130,00 Kč (88,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g, Kuřecí (300 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
40,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce, 300 g

  • Ideální pro starší psy
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Lahodná textura paštiky
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mokré krmivo pro psy Blue Mountain zvěřina a brambory

WOLFSBLUT Mokré krmivo pro psy Blue Mountain zvěřina a brambory, 200 g

  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
  • Přírodní ingredience
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Telecí a cuketa

Mjamjam Telecí a cuketa, 800 g

  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
  • Prémiová kvalita
106,52 Kč 120,00 Kč (133,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Sob s bramborami

Betty's Landhausküche Sob s bramborami, 200 g

  • Optimální receptura pro aktivní psy
  • S 69% podílem masa
  • Poskytuje cenný vápník
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Klokan pur

Mjamjam Klokan pur, 800 g

  • Přírodní
  • Čistý požitek z masa
  • Prémiová kvalita
160,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g

Rinti Singlefleisch plechovka 800 g, Jehněčí Pure (800 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g

Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g, Koňské Pure (800 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Vysoce stravitelný protein
  • Bez sacharidů
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Čisté koňské maso

Mjamjam Čisté koňské maso, 800 g

  • Přírodní
  • Čistý požitek z masa
  • Prémiová kvalita
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví, 800 g

  • Z přírodních surovin
  • Bez přidaného cukru a umělých aromat
  • Celozrnné těstoviny
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Hovězí a brambory, hrášek

Mjamjam Hovězí a brambory, hrášek, 200 g

  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
  • Prémiová kvalita
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Jehněčí a rýže

Betty's Landhausküche Jehněčí a rýže, 200 g

  • Vhodné i pro citlivá plemena psů
  • S jemným jehněčím masem
  • Vysoká biologická dostupnost
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října