Suché krmivo pro psy ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Životní fáze
Filtr

Suché: 11 produktů

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo, 10 kg

  • Pro psy s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a bramborami
  • S nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin
1 499,00 Kč (149,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, drůbeží (12 kg)

  • Pro dospělé psy
  • Bez umělých barviv a aromat
  • Obsahuje celozrnné obiloviny
955,08 Kč 1 129,00 Kč (79,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Adult Poultry bez obilovin

Belcando® Adult Poultry bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • S extra čerstvým drůbežím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
1 999,00 Kč (159,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
500,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou

Pedigree Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou, 3 kg

  • Podporuje vitalitu ve stáří
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou, 3 kg

  • Vyvážená receptura
  • Se všemi důležitými živinami
  • Bez umělých aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím, 12 kg

  • Vyvážená receptura s masem
  • Velikost granulí pro malé tlamky
  • Podporuje péči o chrup
742,79 Kč 879,00 Kč (61,90 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Vetline Gastro

Belcando® Vetline Gastro, 1,80 kg

  • S čerstvým drůbežím masem a rýží
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • Vynikající akceptace
403,10 Kč 430,00 Kč (223,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Vetline Weight Control

Belcando® Vetline Weight Control, 7,50 kg

  • Dobře zasytí a je bohaté na vlákninu
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Vynikající akceptace
1 199,00 Kč (159,87 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Vetline Renal

Belcando® Vetline Renal, 7,50 kg

  • Vybrané ingredience
  • Podporuje normální funkci ledvin
  • Vynikající akceptace
1 279,00 Kč (170,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem, 3 kg

  • Kompletní krmivo pro rostoucí psy
  • Velikost sousta
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října