Belcando® Finest Senior bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

Suché krmivo pro starší psy

1 999,00 Kč

(159,92 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 12,5 kg

Skladem od 21. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doprava zdarma do pátek, 23. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro malá a střední plemena psů
  • Při citlivosti na obiloviny
  • S krillem, amarantem a drůbežím masem
  • Bez obilovin, sóji a mléka
  • Vyrobeno v Německu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Belcando® Kuřecí s rýží, mrkví a cuketou, 300 g

Belcando® Finest Senior bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg) 1 999,00 Kč (159,92 Kč / kg)
Belcando® Kuřecí s rýží, mrkví a cuketou, 300 g 90,00 Kč (300,00 Kč / kg)
Celková cena: 2 089,00 Kč
Popis

Tato suchá delikatesa byla speciálně vyvinuta pro potřeby starších psů s citlivostí na obiloviny. Receptura bez obilovin kombinuje lahodné ingredience, jako jsou amarant, krill a čerstvé drůbeží maso, a obsahuje 75 % živočišných bílkovin.

Suché krmivo Finest můžete smíchat s vodou – na granulích se vytvoří speciální omáčka, díky které je krmivo ještě chutnější! Smíchejte 3 díly suchého krmiva Finest s 1 dílem teplé vody (o teplotě cca 40–50 °C).

Bez obilovin, sóji a mléka.

Doporučené dávkování/den:

Hmotnost v dospělosti běžná aktivita nízká aktivita
3 kg 60 g 50 g
5 kg 90 g 80 g
10 kg 150 g 130 g
15 kg 200 g 180 g
20 kg 250 g 220 g
25 kg 300 g 260 g

Produkt č. BCO-556725
Obsah: 12,50 kg
EAN: 4002633556721
Výrobce č. 556725
Značky: Belcando®
Pokyny pro skladování: Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma.
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez obilovin, bez mléka, bez sóji
Životní fáze: senior
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

40 % čerstvé drůbeží maso, 19 % amarant, bramborový škrob, hrachová mouka, 4,5 % hydrolyzovaná drůbeží játra, 2,5 % drůbeží protein s nízkým obsahem popelovin, sušený, pozemní mořský zooplankton (2,5 % Krill), 2,5 % hydrolyzovaná želatina, 2,5 % pivovarské kvasnice inaktivované a sušené, výlisky z hroznových jader, sušená karobová mouka, odcukerněné sušené řepné řízky, 2 % mořská rybí moučka, drůbeží tuk, chia semínka, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, sušené bylinky, Yucca schidigera

Složení

Analytické složky

Složení
Protein 19,5 %
surový protein 0 %
obsah tuku 12 %
surové oleje a tuky 0 %
surový popel 5,5 %
surová vláknina 4,3 %
vlhkost 10 %
vápník 0,8 %
fosfor 0,55 %
natrium 0,25 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 15.000 IU
vitamín D3 1.500 IU
vitamín E 150 Milligramm
taurin 500 Milligramm
měď (pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 Milligramm
železo (Monohydrát síranu železnatého) 200 Milligramm
mangan (Oxid manganatý) 40 Milligramm
zinek (Oxid zinečnatý) 125 Milligramm
jód (Bezvodý jodičnan vápenatý) 2 Milligramm
selen (seleničitan sodný) 0,05 Milligramm

technologická aditiva

Složení pro/na 1 kg
tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (přírodní vitamín E) 48 mg
Právní informace
Výrobce: BEWITAL Holding GmbH & Co. KG, Industriestr. 10, 46354, Südlohn, Německo, bewital.de

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Belcando® Finest Senior bez obilovin (čeština)