Veganské mokré krmivo pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Vegan: 4 produkty

VEGDOG Senior hrách a jáhly

VEGDOG Senior hrách a jáhly, 400 g

  • Ideální pro psy s alergiemi
  • Od 7. roku života
  • S chutnou zeleninou
100,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Adult čočka a jáhly

VEGDOG Adult čočka a jáhly, 800 g

  • Od 12. měsíce věku
  • S chutnou zeleninou
  • Bez lákadel, barviv a konzervačních látek
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Adult hrášek a ovesné vločky v Tetra Paku

VEGDOG Adult hrášek a ovesné vločky v Tetra Paku, 200 g

  • Od 12. měsíce života
  • S chutnou zeleninou
  • Bez lákadel, barviv a konzervačních látek
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Sensitive lupinový protein

VEGDOG Sensitive lupinový protein, 800 g

  • Ideální pro psy s alergiemi
  • Od 12. měsíce života
  • S chutnou zeleninou
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října