Mokré krmivo pro mladé psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Junioři: 11 produktů

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, Telecí (185 g)

  • 70 % masa a vnitřností
  • Bez zpracovaného masa a sóji
  • Bez umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g, Kuřecí (400 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Junior drůbeží s vejcem

Belcando® Junior drůbeží s vejcem, 800 g

  • Od cca 3. měsíce života
  • S drůbežím masem a vejcem
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení - Selektion in Sauce

Pedigree Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení -​ Selektion in Sauce, 4.000 g

  • Praktické balení do zásoby
  • 4 různé příchutě
  • 40 x 100 g
488,04 Kč 579,00 Kč (122,01 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Junior kuřecí s mrkví a lososovým olejem

Belcando® Junior kuřecí s mrkví a lososovým olejem, 125 g

  • Pro mladé psy
  • S kuřecím masem, mrkví a lososovým olejem
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky - Selektion in Gelee, 100 g 12x balení

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion in Gelee, 100 g 12x balení, 1.200 g

  • 12 čerstvých kapsiček po 100 g
  • 4 různé příchutě
  • Receptura bohatá na vlákninu
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior v misce 300 g, Kuřecí (300 g)

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
40,00 Kč (133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí

Rinti Kennerfleisch Junior hovězí, 800 g

  • Pro štěňata a mladé psy
  • Vysoký podíl masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Junior kuře a vejce

Mjamjam Junior kuře a vejce, 800 g

  • Optimální pro rostoucí štěňata
  • Extra vysoký podíl masa
  • S důležitými vitamíny a minerálními látkami
120,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch Junior kuřecí v kapsičce

Rinti Kennerfleisch Junior kuřecí v kapsičce, 400 g

  • 70% podíl masa a vnitřností
  • Pokrývá zvýšenou potřebu živin
  • Bez obilovin
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mokré krmivo pro psy Wild Duck & Turkey Puppy krůta a kachna

WOLFSBLUT Mokré krmivo pro psy Wild Duck & Turkey Puppy krůta a kachna, 395 g

  • S oblíbeným krůtím masem
  • Receptura odpovídající přirozeným potřebám
  • Bez obilovin a cukru
90,00 Kč (227,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října