Suché krmivo pro dospělé kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Typ balení
Filtr

Koťátka: 12 produktů

PURINA ONE Krmivo pro juniory - kuřecí

PURINA ONE Krmivo pro juniory -​ kuřecí, 750 g

  • Suché krmivo pro koťata
  • Vysoký obsah bílkovin
  • S cennou DHA
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka - suché krmivo

Leonardo Pro koťátka -​ suché krmivo, 1,80 kg

  • Až do prvního roku života
  • S drůbežím a chia semínky
  • S přírodními extrakty z kvasnic
589,00 Kč (327,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka bez obilovin

Leonardo Pro koťátka bez obilovin, 1,80 kg

  • Až do prvního roku života
  • S drůbeží, krillem, amaranten a makrelou
  • Vyrobeno v Německu
579,00 Kč (321,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten British Shorthair

Royal Canin Kitten British Shorthair, 400 g

  • Podporuje harmonický růst svalů a kostí
  • Podporuje zdravé trávení
  • Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kitten suché krmivo pro koťata s kuřecím a krůtím masem

Betty's Landhausküche Kitten suché krmivo pro koťata s kuřecím a krůtím masem, 300 g

  • Kompletní krmivo pro koťata do 12 měsíců
  • Vysoký obsah masa
  • Bez obilovin
118,38 Kč 130,00 Kč (394,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten Maine Coon

Royal Canin Kitten Maine Coon, 400 g

  • Podporuje zdravý a dlouhodobý růst
  • Podporuje zdravé trávení
  • Podpora obranyschopnosti
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten

Royal Canin Kitten, 400 g

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Kitten drůbeží a kuřecí

Lucky Lou Food Code Kitten drůbeží a kuřecí, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata do 1 roku
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Mother & Babycat

Royal Canin Mother & Babycat, 400 g

  • Speciálně přizpůsobeno vysokým energetickým potřebám koček na konci březosti
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Podporuje vývoj mozku
189,57 Kč 200,00 Kč (473,93 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten Sterilised

Royal Canin Kitten Sterilised, 400 g

  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Vyvážený obsah živin pro harmonický růst
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka Granula-Start

Leonardo Pro koťátka Granula-​Start, 1 kg

  • Pro koťata
  • S kuřecí příchutí
  • Malá velikost částic 2–4 mm
440,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten Persian

Royal Canin Kitten Persian, 2 kg

  • Podporuje zdravý růst a dlouhou zdravou srst
  • Podporuje zdravé trávení
  • Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost
749,00 Kč (374,50 Kč / kg)

Doručení do 19. října