Suché krmivo pro starší kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Typ balení
Filtr

Senioři: 13 produktů

Leonardo Senior - suché krmivo

Leonardo Senior -​ suché krmivo, 300 g

  • Od 10. roku života
  • S drůbeží, krillem a chia semínkem
  • Snížená energie
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+, 1.900 g

  • Pro dospělé kočky od 7 let
  • S kuřetem
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lucky Lou Food Code Senior s drůbežím a zvěřinou

Lucky Lou Food Code Senior s drůbežím a zvěřinou, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro starší kočky
  • S čerstvým a sušeným masem
  • Bez obilovin a přidaného cukru
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a celozrnné obiloviny, 1,40 kg

  • Pro kočky od 7 let
  • Šťavnaté kuře jako hlavní složka
  • S důležitými vitamíny
280,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí, 750 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Křupavé granule
  • Znovu uzavíratelné balení
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Suché krmivo pro kočky Senior 7+, bohaté na kuře

Perfect Fit Suché krmivo pro kočky Senior 7+, bohaté na kuře, 1,40 kg

  • Holistická podpora tělesných funkcí
  • Výrobek vhodný pro věk
  • S taurinem a prebiotiky
200,00 Kč (142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 15+

Royal Canin Ageing 15+, 2 kg

  • HealthyAge7™ Advanced Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
829,00 Kč (414,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 11+

Royal Canin Ageing 11+, 400 g

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normální funkci kloubů
230,00 Kč (575,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Outdoor 7+

Royal Canin Outdoor 7+, 400 g

  • Komplex vitality
  • Podporuje aktivitu
  • Podporuje funkci ledvin
250,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 19. října

Royal Canin Indoor 7+

Royal Canin Indoor 7+, 400 g

  • Komplex pro vitalitu
  • Redukuje zápach stolice
  • Podporuje funkci ledvin
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing Sterilised 11+

Royal Canin Ageing Sterilised 11+, 4 kg

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
1 299,00 Kč (324,75 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Sterilised 7+

Royal Canin Sterilised 7+, 400 g

  • Komplex vitality
  • Kontrola hmotnosti
  • Podporuje funkci ledvin
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Senior bez obilovin

Leonardo Senior bez obilovin, 300 g

  • Pro starší kočky
  • S čerstvým lososem
  • Ideální při nesnášenlivostech
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října