Suché krmivo pro starší kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Oblast použití Typ balení
Filtr

Dospělí: 1 - 30 z 78 produktů

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo fresh Beef

Leonardo fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
629,00 Kč (419,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin British Shorthair Adult

Royal Canin British Shorthair Adult, 400 g

  • Perfektní volba pro optimální osvalení
  • Podporuje zdravé kosti a klouby
  • Podporuje funkci srdce
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Ledviny/Renal suché krmivo

Kattovit Ledviny/Renal suché krmivo, 4 kg

  • Snadno stravitelné
  • Vyvážený poměr tuků a bílkovin
  • Může podpořit normální funkci ledvin
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo fresh Duck

Leonardo fresh Duck, 4 kg

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
1 199,00 Kč (299,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • Speciální kombinace aromat
  • Křupavý tvar granulí
  • Podporuje normální funkci močových cest
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Gastro suché krmivo

Kattovit Gastro suché krmivo, 4 kg

  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Pro každodenní krmení
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Urinary suché krmivo s kuřecím masem

Kattovit Urinary suché krmivo s kuřecím masem, 4 kg

  • Může předcházet tvorbě močových kamenů
  • Vlastnosti okyselující moč
  • Vysoká energetická hodnota
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 400 g

  • Podporuje optimální trávení
  • Díky vysoké chutnosti podporuje příjem krmiva
  • Perfektní pro kočky s vysokými energetickými nároky
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo fresh Salmon

Leonardo fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
629,00 Kč (419,33 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Leonardo Adult Duck

Leonardo Adult Duck, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • S drůbeží, chia semínkem a krillem
  • Vyrobeno v Německu
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Grain Free Sterilcat hovězí

PURINA ONE Grain Free Sterilcat hovězí, 1,10 kg

  • Síla bílkovin bez obilovin
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Pro dospělé kočky
220,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Salmon bez obilovin

Leonardo Adult Salmon bez obilovin, 1,80 kg

  • Pro dospělé kočky
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S lososem, krillem, amaranten a chia semínkem
629,00 Kč (349,44 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé - čisté hovězí

Betty's Landhausküche Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé -​ čisté hovězí, 1,40 kg

  • Kompletní krmivo pro kočky
  • Vydatný chuťový zážitek
  • Bez obilovin
430,00 Kč (307,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Maxi bez obilovin

Leonardo Adult Maxi bez obilovin, 300 g

  • Pro kočky velkých plemen
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S drůbeží, amaranten, chia semínkem a krillem
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Fish

Leonardo Adult Fish, 15 kg

  • Pro dospělé kočky
  • S lososem, krillem a chia semínkem
  • Vyrobeno v Německu
2 199,00 Kč (146,60 Kč / kg)

Doprava zdarma do 23. října

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • S drůbeží, krillem a chia semínkem
  • Vysoký obsah bílkovin
  • Snížený obsah energie
1 279,00 Kč (170,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - kuřecí a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Adult -​ kuřecí a celozrnné obiloviny, 2,80 kg

  • Suché krmivo pro dospělé kočky
  • Kvalitní suroviny
  • Vysoké vstřebávání živin
450,00 Kč (160,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Perfect Fit Sensitive 1+ bohaté na krůtí maso

Perfect Fit Sensitive 1+ bohaté na krůtí maso, 1,40 kg

  • Pro kočky citlivé na stravu
  • Bohaté na bílkoviny
  • Nízký obsah sacharidů
240,00 Kč (171,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
  • Podporuje funkci močových cest
  • Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - losos

PURINA ONE Adult -​ losos, 750 g

  • Méně zubního kamene
  • Optimální vstřebávání živin
  • Praktické dávkování
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Dental Care

Royal Canin Dental Care, 400 g

  • Obsahuje aktivní živinu pro péči o zuby, která snižuje tvorbu zubního plaku
  • Speciálně vyvinuté granule se zvláštním efektem zubního kartáčku
  • Prokazatelné výsledky
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Complete 32/16

Leonardo Adult Complete 32/16, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • S drůbeží, lněným semínkem, pivovarskými kvasnicemi a sladem
  • S nízkým energetickým obsahem
100,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - kuřecí

PURINA ONE Adult -​ kuřecí, 750 g

  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Kvalitní suroviny
  • Optimální složení živin
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí

Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vyvážená receptura
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Poultry bez obilovin

Leonardo Adult Poultry bez obilovin, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S drůbeží, krillem, amaranten a chia semínkem
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Sterilcat - hovězí

PURINA ONE Sterilcat -​ hovězí, 750 g

  • Pro kočky po kastraci
  • Optimální složení živin
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října