Suché krmivo pro citlivé kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Junioři: 3 produkty

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Krmivo pro juniory - kuřecí

PURINA ONE Krmivo pro juniory -​ kuřecí, 750 g

  • Suché krmivo pro koťata
  • Vysoký obsah bílkovin
  • S cennou DHA
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 800 g

  • Pro kočky od 1 roku
  • Křupavé
  • Lahodná náplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 20. října