Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

Suché krmivo pro koťata

116,54 Kč 140,00 Kč -17%

(145,68 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 800 g

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
  • Obsahuje taurin a vitamín E
  • Dobré pro močové cesty a srdce
  • Snadno stravitelné
  • S vápníkem pro kosti

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g 116,54 Kč (145,68 Kč / kg)
Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g 360,67 Kč (106,08 Kč / kg)
Celková cena: 477,21 Kč
Popis

Toto chutné suché krmivo od Whiskas je vhodné pro mladé kočky ve věku od 2 do 12 měsíců. Lahodné Knackits mají křupavý obal a měkkou náplň s kuřecí příchutí. Tato lahodná kombinace malé labužníky obzvláště nadchne. Vyvážené krmivo obsahuje vitamíny a minerály v optimálním poměru, aby se koťátko mohlo energicky a zdravě vyvíjet! Kontrolovaný obsah minerálů má pozitivní vliv na zdraví močových cest.

Krmivo je obohaceno o esenciální aminokyselinu taurin a vitamín E. Tyto látky nejenže podporují přirozenou obranyschopnost Vašeho mladého labužníka, ale také pomáhají posílit jeho zrak a srdeční funkci. Obsažený vápník přispívá ke zdravému vývoji kostí a zubů.

Aby se z Vašeho malého mazlíčka stal zdravý a hravý lovec!

Doporučené denní dávkování

Aby si Vaše koťátko mohlo užít plnohodnotné jídlo, můžete servírovat kombinaci mokrého a suchého krmiva.

Suché krmivo:

  • < 3 měsíce: 55 g suchého krmiva
  • 4 - 5 měsíců: 65 g suchého krmiva
  • 6-12 měsíců: 70 g suchého krmiva

Mokré + suché krmivo:

  • < 3 měsíce: 1,5 sáčku + 20 g suchého krmiva
  • 4 - 5 měsíců: 2 sáčky + 20 g suchého krmiva
  • 6-12 měsíců: 2 sáčky + 30 g suchého krmiva
Produkt č. WHI-433187
Obsah: 800 g
EAN: 5900951296451
Výrobce č. 433187
Značky: Whiskas
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Životní fáze: junior
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

Analytické složky

Složení pro/na 100 g
Protein 37 %
surový protein 0 %
surové oleje a tuky 12 %
anorganická látka 6,5 %
surový popel 0 %
surová vláknina 1,5 %
vápník 1,4 %
fosfor 1,1 %
energetická hodnota 388 kcal

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 3.140 IU
Vitamin D3 345 IU
vitamín e 545 Milligramm
pentahydrát síranu měďnatého 26 Milligramm
mangan jako monohydrát síranu manganatého 24,4 Milligramm
jodid draselný 2,1 Milligramm
seleničitan sodný 0,11 Milligramm
taurin 4.040 Milligramm
zinek jako monohydrát síranu zinečnatého 65 Milligramm
Složení

obilí, maso a vedlejší produkty živočišného původu (4 % kuře), oleje a tuky, rostlinné proteinové extrakty, minerály, mléko a mléčné výrobky (0,7 % odstředěné mléko v prášku), rostlinné vedlejší produkty, zelenina (4 % mrkve, 4 % hrách)

Právní informace
Výrobce: MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Rakousko, www.mars.at

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení