Royal Canin Ageing 15+, 2 kg
Suché krmivo pro kočky od 15 let
700,34 Kč 829,00 Kč -16%
(350,17 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- HealthyAge7™ Advanced Complex
- Podporuje normální trávení
- Podporuje normálně fungující klouby
Popis
ROYAL CANIN® AGEING 15+ je suché krmivo pro kočky od 15 let. ROYAL CANIN® AGEING 15+ bylo vyvinuto pro starší kočky a testováno přímo jimi. Obsahuje snadno rozkousatelné granule, aby Vaší kočce nabídlo příjemný zážitek z krmení. Tato receptura je také velmi chutná.*
HealthyAge7™ Advanced Complex
Tato receptura s naším HealthyAge7™ Advanced Complex nabízí přesnou směs živin pro udržení 7 oblastí optimálního zdraví a vitality starších koček od 15 let:
- Apetit & hmotnost: Velmi chutné krmivo s vysokým obsahem energie, které odpovídá preferencím koček a pomáhá udržet ideální hmotnost.
- Trávení: Prebiotická vláknina a vysoce stravitelné proteiny pro podporu optimálního trávení.
- Pohyblivost: obsahuje Chondroitin a více EPA+DHA* pro podporu zdraví kloubů a pohyblivosti.
- Kůže & srst: Obsažená kyselina linolová a zinek přispívají k udržení zdravé kůže a srsti.
- Ledviny: obsahuje kvalitní proteiny a ještě přesněji upravený obsah fosforu* pro podporu zdraví ledvin.
- Mozek & zrak: Obsahuje Tryptophan, EPA+DHA, Taurin a Vitamin A pro podporu mozkových funkcí a zraku.
- Obranyschopnost: Obsahuje vitamíny C a E, Taurin, Beta-Carotin a Lycopen pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.
*Srovnání vychází z rozdílů mezi suchými krmivy ROYAL CANIN® AGEING 15+ a ROYAL CANIN® AGEING 11+.
ROYAL CANIN® AGEING 15+ je k dispozici v různých texturách, včetně kousků v omáčce a extra jemné Mousse.
| Produkt č. | ROC-R475959 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182551066067 |
| Výrobce č. | R475959 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
pšenice, pšeničný lepek[1], sušený drůbeží protein, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, řepné řízky, kukuřičný lepek, sójový olej, kvasnicové výrobky, rostlinná vlákna, Schizochytrium sp. olej z řas[2], kukuřičná mouka, psyllium, sušená rajčatová dužina[3], fruktooligosacharidy, droždí[4], brutnákový olej, glukosamin, moučka z aksamitníku, rybí olej, 0,001 % hydrolyzovaná chrupavka[5]
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
- Zdroj EPA+DHA
- zdroj lykopenu
- zdroj mannanových oligosacharidů
- zdroj chondroitinu
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 31 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| surové oleje a tuky | 21 % |
| surový popel | 6,5 % |
| kyselina linolová | 4,5 % |
| fosfor | 0,6 % |
| EPA/DHA | 0,7 % |
| beta karoten | 17 mg |
| lykopen | 7 mg |
| Energie ME | 4.216 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 25.500 IE |
| Vitamin D3 | 1.000 IE |
| vitamín e | 510 mg |
| vitamín C | 410 mg |
| taurin | 2,6 g |
| tryptofan | 5 g |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201, 3b202) | 3,5 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502, 3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 135 mg |
| selen (3b801, 3b811, 3b812) | 0,06 mg |
| antioxidanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Ageing 15+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování