Royal Canin Kitten Maine Coon, 400 g
Suché krmivo pro koťata plemene Maine Coon
180,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravý a dlouhodobý růst
- Podporuje zdravé trávení
- Podpora obranyschopnosti
-
mainská mývalí kočka
Popis

Proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN Maine Coon Kitten pro koťata?
- Podporuje zdravé a dlouhé období růstu
- Podporuje zdravé trávení
- Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost


Proč zvolit speciální krmivo pro koťata Maine Coon?
Období růstu je pro kočky plemene Maine Coon časem velkých změn a nových zkušeností. V době, kdy je imunitní systém kotěte stále v rané fázi vývoje, je důležité zajistit správnou výživu odpovídající jeho potřebám. ROYAL CANIN Maine Coon Kitten je krmivo speciálně přizpůsobené potřebám koťat tohoto plemene. Výživou bohatou na živiny již od začátku přispíváte k dlouhodobé podpoře zdraví Vašeho kotěte během jeho růstu v dospělou kočku.

Růstové období koťat Maine Coon je mimořádně dlouhé. Právě v tomto období se formuje typická mohutná a široká stavba těla tohoto plemene. Proto má ROYAL CANIN Maine Coon Kitten přizpůsobený obsah energie a bílkovin. Přesně vyvážené vitaminy (včetně vitaminu D) a minerální látky navíc podporují harmonický vývoj kostí a kloubů. Trávicí systém koťat je stále ve vývoji a ještě není plně vyzrálý. Koťata proto potřebují výživu s kvalitními bílkovinami pro podporu a udržení zdravého trávení.
ROYAL CANIN Maine Coon Kitten obsahuje L.I.P. bílkoviny, které se vyznačují vysokou stravitelností, stejně jako prebiotika podporující rovnováhu střevní mikroflóry. Během dlouhého období růstu se imunitní systém kotěte vyvíjí postupně. Patentovaný komplex antioxidantů (s vitaminem E) v ROYAL CANIN Maine Coon Kitten podporuje přirozenou obranyschopnost kotěte v této důležité fázi života.

Granule jsou navíc svou velikostí a strukturou speciálně přizpůsobeny široké čelisti koček plemene Maine Coon. Podporují intenzivní žvýkání, a tím přispívají ke správné hygieně dutiny ústní a zubů.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí důkladným procesem kontroly kvality, aby byla zajištěna jejich nejvyšší kvalita. Pokud Vaše kočka konzumuje ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten, dostává kompletní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
| Hmotnost kočky v kg | nízká energetická potřeba v g // při kombinovaném krmení | vysoká energetická potřeba v g // při kombinovaném krmení |
| 4–5 | 41–48 g (20–27 g + 1 kapsička) | 52–60 g (30–39 g + 1 kapsička) |
| 6–7 | 55–61 g (34–40 g + 1 kapsička) | 69–77 g (47–55 g + 1 kapsička) |
| 8–9 | 67–73 g (46–52 g + 1 kapsička) | 84–92 g (63–70 g + 1 kapsička) |
| 10 | 79 g (58 g + 1 kapsička) | 99 g (78 g + 1 kapsička) |
| Produkt č. | ROC-1780 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550770941 |
| Výrobce č. | 1780 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | koťátko |
| Produktové řady: | FBN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, rýže, pšeničný lepek[1], pšeničná mouka, kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, řepné řízky, produkty z kvasnic, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 36 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,9 % |
| obsah tuku | 23 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 8,4 % |
| vápník | 1,3 % |
| fosfor | 1,1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 33.500 IE |
| vitamín D3 | 900 IE |
| vitamín E | 670 mg |
| železo (3b103) | 31 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 41 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 118 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Kitten Maine Coon (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování