Royal Canin Mother & Babycat, 400 g
Krmivo pro březí kočky a koťata
179,59 Kč 200,00 Kč -10%
(448,98 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Speciálně přizpůsobeno vysokým energetickým potřebám koček na konci březosti
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
- Podporuje vývoj mozku
- Podporuje zdravý zrak koťat
Popis


Březost a období kojení.
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST - Vitaminy C a E pro
podporu rozvoje silné přirozené obranyschopnosti.
VÝVOJ MOZKU - Omega-3 (DHA) pro podporu
vývoje mozku a procesu učení.

Aby se koťata v prvních fázích růstu mohla stát velkými objeviteli, potřebují zdravou přirozenou obranyschopnost.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zpříjemnit celý zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE KOTĚ DOSPĚLÉ?
Až nastane správný čas, dalším krokem pro podporu
pohody Vaší mladé dospělé kočky bude změna krmiva.
OBEVTE NAŠI NABÍDKU KRMIV PRO DOSPĚLÉ, ZDRAVÉ KOČKY
KOČKY VŠECH PLEMEN - Každé plemeno je jedinečné
KOČKY S JAKÝMKOLI ŽIVOTNÍM STYLEM - Pokrývá jejich každodenní potřeby
KOČKY S CITLIVOSTÍ - Pro specifické citlivosti
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / Zajištění klimaticky šetrných ingrediencí / Nákup emisních kreditů / Optimalizace
outbound logistiky / Formulace uhlíkově optimalizovaných receptur
"Více informací najdete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-1380 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550707305 |
| Výrobce č. | 1380 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý, koťátko |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), živočišný tuk, kukuřičná krmná mouka, pšeničné lepkové krmivo[1], rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, produkty z kvasnic, sušená řepná dužina, lignocelulóza, sójový olej, minerály, rybí olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (Zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (Zdroj DHA), moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 34 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 25 % |
| surový popel | 7,3 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
| vitamín E | 550 mg |
| vitamín C | 220 mg |
| omega 3 (DHA) | 0,19 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 25.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 33 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 43 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 130 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,04 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mother & Babycat (čeština)
Oblíbené kategorie:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování