Suché krmivo pro kočky ve slevě
Suché: 18 produktů
Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)
- Pro kočky od 1 roku
- Vyvážené a chutné
- Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g
- Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
- Křupavý obal
- Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg
- Pro kočky od 1 roku
- Vyvážené a chutné
- Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg
- Pro kočky od 1 roku
- Vyvážené a chutné
- Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Fussy Exigent, 400 g
- Speciální kombinace aromat
- Křupavý tvar granulí
- Podporuje normální funkci močových cest
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 3,80 kg
- Pro kočky od 1 roku
- Vyvážené a chutné
- Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Betty's Landhausküche Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé - čisté hovězí, 1,40 kg
- Kompletní krmivo pro kočky
- Vydatný chuťový zážitek
- Bez obilovin
430,00 Kč (307,14 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Perfect Fit Sensitive 1+ bohaté na krůtí maso, 1,40 kg
- Pro kočky citlivé na stravu
- Bohaté na bílkoviny
- Nízký obsah sacharidů
240,00 Kč (171,43 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Sterilised, 400 g
- Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
- Podporuje funkci močových cest
- Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+, 1.900 g
- Pro dospělé kočky od 7 let
- S kuřetem
- Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)
Doručení do 20. října
Betty's Landhausküche Kitten suché krmivo pro koťata s kuřecím a krůtím masem, 300 g
- Kompletní krmivo pro koťata do 12 měsíců
- Vysoký obsah masa
- Bez obilovin
118,38 Kč 130,00 Kč (394,60 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Maine Coon Adult, 2 kg
- Pomáhá podporovat klouby
- Podporuje srdeční činnost
- Podporuje zdravou kůži a krásnou srst
879,00 Kč (439,50 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Persian Adult, 400 g
- Perfektní pro dlouhosrsté kočky
- Pomáhá redukovat tvorbu bezoárů
- Optimální trávení
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Mother & Babycat, 400 g
- Speciálně přizpůsobeno vysokým energetickým potřebám koček na konci březosti
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
- Podporuje vývoj mozku
189,57 Kč 200,00 Kč (473,93 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Indoor, 400 g
- Redukuje zápach stolice
- Díky střednímu obsahu kalorií je perfektně vhodné pro domácí kočky
- Přispívá k omezení tvorby bezoárů
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Outdoor, 400 g
- Perfektní pro aktivní kočky
- Podporuje ochrannou bariéru pokožky
- Podporuje klouby a pohyblivost
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Fit, 400 g
- Nabízí optimální nutriční profil
- Udržuje ideální hmotnost
- Přispívá ke snížení tvorby bezoárů
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 800 g
- Pro kočky od 1 roku
- Křupavé
- Lahodná náplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)
Doručení do 20. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování