Mokré krmivo pro kočky ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Životní fáze Typ balení
Filtr

Mokré: 1 - 30 z 95 produktů

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Superior Selection - krocan s pstruhem

Leonardo Superior Selection -​ krocan s pstruhem, 200 g

  • Krůtí maso, pstruh a brusinky
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Krůtí maso a mrkev

Mjamjam Krůtí maso a mrkev, 200 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • Bez zbytečných přídatných látek
  • Bez laktózy
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Krůtí a dýně

Mjamjam Krůtí a dýně, 200 g

  • S čerstvou šantou kočičí
  • Naturbelassen
  • Bez konzervačních látek
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Miamor Filety v konzervě 80 g

Miamor Filety v konzervě 80 g, Kuřecí+kachní (80 g)

  • Kousky filetů ve vlastní šťávě
  • Bez vnitřností
  • Vhodné i pro starší kočky
30,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Wellness zažívání hovězí

Mjamjam Wellness zažívání hovězí, 12 x 125 g

  • Podporuje normální zažívání
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez obilovin
574,17 Kč 596,40 Kč (47,85 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S drůbežím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí s brokolicí

Mjamjam Kuřecí s brokolicí, 200 g

  • Lahodná chuť
  • Vybrané ingredience
  • Bez lepku a laktózy
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce, 85 g

  • Pro kočky s citlivým trávením
  • S křehkými kousky
  • V omáčce
25,85 Kč 30,00 Kč (304,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g

Whiskas Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g, 3.400 g

  • Kvalitní mokré krmivo pro kočky
  • V lahodné omáčce
  • Se 4 různými příchutěmi
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, Kuřecí s tuňákem (70 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Výrazná chuť umami
  • Bez obilovin
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Pro péči o kůži a srst
  • Podporuje imunitní systém
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S hovězím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce

Whiskas Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S rybími variacemi
  • V omáčce
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • S důležitým taurinem
  • Bez dochucovadel
44,84 Kč 50,00 Kč (358,72 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Pro zdravé močové cesty a silný imunitní systém
  • Podporuje pohyblivost
148,38 Kč 180,00 Kč (145,47 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 03 drůbeží kapsička

catz finefood Classic No. 03 drůbeží kapsička, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle konceptu kořisti
  • Bez plnidel
35,34 Kč 40,00 Kč (415,76 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Chef’s Choice v omáčce

Whiskas Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Chef’s Choice v omáčce, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Neodolatelné kombinace
  • S rybou, masem a zeleninou
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dashi Delights Delicate Flakes

Churu Dashi Delights Delicate Flakes, Kuřecí s tuňákem a hřebenatkou (40 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
32,97 Kč 40,00 Kč (824,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S hovězím masem
48,61 Kč 60,00 Kč (121,53 Kč / kg)

Doručení do 06. října