Krmivo pro kočky ve slevě

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Životní fáze Typ balení
Filtr

Krmivo: 1 - 30 z 120 produktů

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • Speciální kombinace aromat
  • Křupavý tvar granulí
  • Podporuje normální funkci močových cest
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Superior Selection - krocan s pstruhem

Leonardo Superior Selection -​ krocan s pstruhem, 200 g

  • Krůtí maso, pstruh a brusinky
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Krůtí maso a mrkev

Mjamjam Krůtí maso a mrkev, 200 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • Bez zbytečných přídatných látek
  • Bez laktózy
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Mjamjam Krůtí a dýně

Mjamjam Krůtí a dýně, 200 g

  • S čerstvou šantou kočičí
  • Naturbelassen
  • Bez konzervačních látek
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Filety v konzervě 80 g

Miamor Filety v konzervě 80 g, Kuřecí+kachní (80 g)

  • Kousky filetů ve vlastní šťávě
  • Bez vnitřností
  • Vhodné i pro starší kočky
30,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé - čisté hovězí

Betty's Landhausküche Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé -​ čisté hovězí, 1,40 kg

  • Kompletní krmivo pro kočky
  • Vydatný chuťový zážitek
  • Bez obilovin
430,00 Kč (307,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Wellness zažívání hovězí

Mjamjam Wellness zažívání hovězí, 12 x 125 g

  • Podporuje normální zažívání
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez obilovin
574,17 Kč 596,40 Kč (47,85 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Perfect Fit Sensitive 1+ bohaté na krůtí maso

Perfect Fit Sensitive 1+ bohaté na krůtí maso, 1,40 kg

  • Pro kočky citlivé na stravu
  • Bohaté na bílkoviny
  • Nízký obsah sacharidů
240,00 Kč (171,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
  • Podporuje funkci močových cest
  • Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S drůbežím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Kuřecí s brokolicí

Mjamjam Kuřecí s brokolicí, 200 g

  • Lahodná chuť
  • Vybrané ingredience
  • Bez lepku a laktózy
50,00 Kč

Doručení do 07. října

Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce, 85 g

  • Pro kočky s citlivým trávením
  • S křehkými kousky
  • V omáčce
25,85 Kč 30,00 Kč (304,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g

Whiskas Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g, 3.400 g

  • Kvalitní mokré krmivo pro kočky
  • V lahodné omáčce
  • Se 4 různými příchutěmi
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, Kuřecí s tuňákem (70 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Výrazná chuť umami
  • Bez obilovin
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Pro péči o kůži a srst
  • Podporuje imunitní systém
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října