Royal Canin Giant Puppy, 15 kg
Puppy suché krmivo pro štěňata velmi velkých plemen
1 679,00 Kč
(111,93 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Silná přirozená obranyschopnost
- Intenzivní fáze růstu – kontrolovaný obsah energie
- Podpora mikrobiomu
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO ŠTĚNĚTE
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – Vitaminy C a E podporují vývoj silné přirozené obranyschopnosti.
INTENZIVNÍ FÁZE RŮSTU – KONTROLOVANÝ OBSAH ENERGIE – Přizpůsobená energetická hodnota podporuje intenzivní fázi růstu.
PODPORA MIKROBIOMU – Prebiotika podporují zdravé trávení.

VĚDĚLI JSTE?
Štěňata mohou potřebovat podporu pro svůj rychle se vyvíjející mozek. V rané fázi růstu pro ně nemusí být osvojování nových dovedností jednoduché. Úspěšné učení nových věcí vyžaduje zdravý vývoj mozku.

PROČ JE DŮLEŽITÉ KOMBINOVANÉ KRMENÍ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zpříjemnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE ŠTĚNĚ DOSPĚLÉ?
Až přijde správný čas, je přechod na krmivo pro dospělé psy dalším krokem k podpoře pohody Vašeho mladého dospělého psa.
OBJEVTE NÁŠ SORTIMENT KRMIV
PRO DOSPĚLÉ, ZDRAVÉ PSY
PSI VŠECH PLEMEN – Každé plemeno je jedinečné
PSI VŠECH VELIKOSTÍ – Pokrývá jejich každodenní potřeby
PSI S CITLIVOSTMI – 1/3 psů má citlivosti
*Růst velmi velkých psů je pomalejší. Aby byly jejich potřeby splněny ve všech fázích, mělo by štěně velmi velkého plemene ve věku 8 měsíců přejít na GIANT JUNIOR a ve věku 18 až 24 měsíců na krmivo pro dospělé psy, podle doporučení Vašeho veterináře / Vaší veterinářky.
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ZE SORTIMENTŮ ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / zajištění surovin šetrných ke klimatu / nákup emisních kreditů / optimalizace outbound logistiky / formulace receptur optimalizovaných z hlediska uhlíkové stopy
*Další informace najdete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-3075 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550707046 |
| Výrobce č. | 3075 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | velmi velká (od 45 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), pšeničné lepkové krmivo[1], rýže, kukuřice, kukuřičná krmná mouka, živočišný tuk, pšeničná krmná mouka, sušená řepná dužina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, kukuřičné glutenové krmivo, sójový olej, produkty z kvasnic, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), šťáva z Yucca schidigera, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 34 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 14 % |
| surový popel | 7,9 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| vápník | 1,31 % |
| fosfor | 1 % |
| vitamín E | 490 mg |
| vitamín C | 370 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 16.500 IE |
| vitamín D3 | 1.100 IE |
| železo (3b103) | 36 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 47 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 128 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,05 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Giant Puppy (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování