Chipsi Kukuřičná podestýlka, 15 kg

Příslušenství pro hlodavce

629,00 Kč

(41,93 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 15 kg

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Granulovaná vřetena kukuřičných klasů
  • Neulpívají na srsti ani tlapkách
  • Savé a bezprašné
  • Bez chemických přísad

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliníku a květy chrpy (400 g)

Chipsi Kukuřičná podestýlka, 15 kg 629,00 Kč (41,93 Kč / kg)
bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliníku a květy chrpy (400 g) 280,00 Kč (700,00 Kč / kg)
Celková cena: 909,00 Kč
Popis
Produkt č. CHI-110728
Obsah: 15 kg
EAN: 4002973000830
Výrobce č. 110728
Značky: Chipsi
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě.
Malé zvíře: zakrslý králík, morče, křeček, myš, krysa, pískomil, osmák (Degu), činčila
Druh ptáka: agapornis, papoušek
Vlastnosti produktu: bez chemických látek, absorpční, bezprašné
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH + CO KG, Holzmühle 1, 73494, Rosenberg, Německo, www.jrs.de/de

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Chipsi Kukuřičná podestýlka (čeština)