Svačinky pro malá zvířátka

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Malé zvíře Příchuť Vlastnosti
Filtr

Svačinky: 21 produktů

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • Pro rovnoměrné obrušování zubů
  • Vysoký obsah vlákniny podporuje normální funkci střev
  • Optimální poměr vápníku a fosforu
430,00 Kč (143,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, jitrocel kopinatý a růžové květy (120 g)

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • S vybranými lahodnými ingrediencemi
  • Bez barviv a konzervantů
180,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Křupavý keks

bunny Křupavý keks, ovoce (50 g)

  • Zvlášť křupavé a křehké
  • Skvělé také jako odměna
  • S inulinem
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Mouční červi

bunny Mouční červi, 60 g

  • Snack bohatý na bílkoviny
  • S omega mastnými kyselinami
  • 100% přírodní
120,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S vybranými rostlinnými složkami
  • Nízký obsah vápníku
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Crispy snack

bunny Crispy snack, zelenina (30 g)

  • Vybrané ingredience
  • Pro každodenní podávání
  • Také jako odměna
100,00 Kč (3 333,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny My little Sweetheart

bunny My little Sweetheart, pampeliška (30 g)

  • Roztomilý tvar srdce
  • Jako snack a odměna
  • Bez přidaného cukru
70,00 Kč (2 333,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • Prášek na přípravu kaše
  • Včetně krmicí stříkačky
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Cvrččí mix

bunny Cvrččí mix, 50 g

  • Pro křečky, myši, pískomily a potkany
  • Bohaté na bílkoviny
  • 100% přírodní
100,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy máty peprné a květy heřmánku (400 g)

  • 100% přírodní
  • Bez pelet a extrudátů
  • Pro zakrslé králíky, morčata, činčily a degusy
280,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • S květním pylem a propolisem
  • Pečlivě vybrané složky
  • Bez konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny AntiHairball cracker

bunny AntiHairball cracker, 100 g

  • S výlisky z lněného semínka a papájou
  • Podporuje normální funkci střev
  • Podporuje vylučování spolknutých chlupů
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic cracker

bunny Prebiotic cracker, 100 g

  • Chutný snack
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • S inulinem
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Power-snack

bunny Power-​snack, 140 g

  • Pro křečky, myšky, pískomily a potkany
  • Se semeny, květy a moučnými červy
  • 100% přírodní
100,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky, 600 g

  • Bez obilných zrn, otrub a mouky
  • Komplex proti zápachu
  • Vysoký podíl hrubé vlákniny
100,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • Podporuje normální trávení
  • S cenným inulinem
  • 100% přírodní
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Multivitaminový snack

bunny Multivitaminový snack, 150 g

  • Pro zakrslé králíky, činčily a osmáky
  • Jako snack a odměna
  • Plus minerály
250,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Larvy much

bunny Larvy much, 40 g

  • Bohaté na živočišné bílkoviny
  • S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
  • 100% přírodní
100,00 Kč (2 500,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Mix larev bráněnky

bunny Mix larev bráněnky, 90 g

  • Larvy, proso a zelenina
  • S vitaminy a minerály
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 111,11 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Mix larev bource morušového

bunny Mix larev bource morušového, 40 g

  • Pro křečky, myšky, pískomily a potkany
  • S květy heřmánku a chrpy
  • Bohaté na bílkoviny a živiny
100,00 Kč (2 500,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Immun cracker

bunny Immun cracker, 100 g

  • Lahodný pamlsek
  • S echinaceou a květním pylem
  • Podporuje normální funkci imunitního systému
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu