catz finefood Bio No.505 kachní kapsička, 85 g

Chutná lépe než vlastnoručně ulovená kořist

50,00 Kč

(588,24 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 85 g

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle konceptu přirozené kořisti
  • Bez plnidel

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s catz finefood Bio No.511 krůtí kapsička, 85 g

catz finefood Bio No.505 kachní kapsička, 85 g 50,00 Kč (588,24 Kč / kg)
catz finefood Bio No.511 krůtí kapsička, 85 g 50,00 Kč (588,24 Kč / kg)
Celková cena: 100,00 Kč
Popis

Toto vysoce kvalitní monoproteinové mokré krmivo v bio kvalitě nabízí Vaší kočce požitek blízký přírodě a odpovídající jejím potřebám. Vybrané bio ingredience a speciální receptura založená na konceptu přirozené kořisti dodají Vaší kočce vše, co potřebuje, a přispívají tak zásadním dílem k jejímu vitálnímu životu.

  • Prémiové kompletní krmivo pro dospělé kočky
  • Vybrané ingredience v bio kvalitě
  • Receptura odpovídající přirozeným potřebám podle konceptu kořisti
  • Více než 94% podíl masa, ryb, mořských plodů, vnitřností a vývaru, doplněný nízkým podílem zeleniny, ovoce a dalších složek vhodných pro kočky
  • Vysoce stravitelný monoprotein - vhodný i pro nutričně citlivé kočky
  • S kachnou, hruškou, cuketou a lněným olejem
  • Bez masového separátu, masové moučky, plnidel a náhražek masa, obilovin a umělých aromat, barviv a konzervačních látek
  • Bez testování na zvířatech a bez genetické modifikace
  • Transparentní deklarace všech složek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Německu

Doporučení pro krmení:

  • Denně podávejte krmivo v množství 3-5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
  • Skutečné množství krmiva přizpůsobte plemeni, velikosti, aktivitě a věku Vaší kočky.
  • Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Produkt č. CFF-014628
Obsah: 85 g
EAN: 4260379445628
Výrobce č. 014628
Značky: catz finefood
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez kostní a masové moučky, bez konzervantů, bez umělých barviv, bez umělých barviv a atraktantů, bez umělých příchutě, bez přídatných látek, bez obilovin, monoproteinové
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: BIO
Složení

Kachna

94 % kachna[1] (67 % prsní maso, 10,6 % vývar, 8,9 % játra, 4,5 % krk, 4,5 % srdce, 4,5 % kostra), 2 % hrušky[1], 2 % cuketa[1], 1,5 % minerály, 0,5 % lněný olej[1]

  1. z ekologické produkce
Složení

Analytické složky Kachna

Složení
surový protein 10,6 %
surová vláknina 0,3 %
surové oleje a tuky 9,2 %
surový popel 1,9 %
vlhkost 76,4 %
vápník 0,2 %
fosfor 0,16 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 1.000 IU
Vitamin D3 100 IU
síran železnatý II 22 Milligramm
Pentahydrát síranu měďnatého II 1,5 Milligramm
mangan E5 jako oxid manganatý 1,5 Milligramm
zinek jako síran zinečnatý, monohydrát 25 Milligramm
seleničitan sodný 0,1 Milligramm
taurin 1.300 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro catz finefood Bio No.505 kachní kapsička (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder