catz finefood

Lahůdky pro Vaši kočku

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení Produktové řady
Filtr

catz finefood: 1 - 30 z 111 produktů

catz finefood Purrrr No. 107 klokan

catz finefood Purrrr No. 107 klokan, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Čistý požitek z masa
  • Bez plnidel a obilovin
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 123 kůň

catz finefood Purrrr No. 123 kůň, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Bez přídatných látek
130,00 Kč (325,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 03 drůbeží kapsička

catz finefood Classic No. 03 drůbeží kapsička, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle konceptu kořisti
  • Bez plnidel
35,34 Kč 40,00 Kč (415,76 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 121 jelen

catz finefood Purrrr No. 121 jelen, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Více než 98% podíl masa
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

catz finefood Purrrr No. 107 klokan v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 107 klokan v kapsičce, 85 g

  • Prémiová kvalita
  • Více než 98% podíl masa
  • Bez náhražek masa a plnidel
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Senior No. 05 losos a kuře

catz finefood Senior No. 05 losos a kuře, 85 g

  • Prémiové krmivo pro starší kočky
  • Více než 93 % podíl masa
  • Bez obilovin a přidaného cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 115 kachna

catz finefood Purrrr No. 115 kachna, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic Kitten No.05 losos a drůbež

catz finefood Classic Kitten No.05 losos a drůbež, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 13 sleď a krevety

catz finefood Classic No. 13 sleď a krevety, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez plnidel a lepku
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Classic No. 25 kuřecí a tuňáková kapsička

catz finefood Classic No. 25 kuřecí a tuňáková kapsička, 85 g

  • Vysoce kvalitní mokré krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa a ryb
  • Bez plnidel a obilovin
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 115 kachní v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 115 kachní v kapsičce, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Lehce stravitelný monoprotein
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 103 kuře v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 103 kuře v kapsičce, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Bez plnidel
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 121 jelení v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 121 jelení v kapsičce, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • S více než 98% podílem masa
  • Bez plnidel a náhražek masa
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 105 losos v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 105 losos v kapsičce, 80 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Redukovaná receptura bez zbytečných přísad
  • Lehce stravitelný monoprotein
50,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 09 Wild Pouch

catz finefood Classic No. 09 Wild Pouch, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Bio No.505 kachna

catz finefood Bio No.505 kachna, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vybrané ingredience
  • Bez plnidel
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 119 skot

catz finefood Purrrr No. 119 skot, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 105 losos

catz finefood Purrrr No. 105 losos, 375 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl ryb
  • Lehce stravitelný monoprotein
100,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 109 kančí v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 109 kančí v kapsičce, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Lehce stravitelný monoprotein
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Fillets N°403 s kuřecím masem

catz finefood Fillets N°403 s kuřecím masem, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Receptura odpovídající přirozeným potřebám
  • Bez obilovin a přidaného cukru
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 07 hovězí a telecí kapsička

catz finefood Classic No. 07 hovězí a telecí kapsička, 300 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez plnidel
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 05 lososí a drůbeží kapsička

catz finefood Classic No. 05 lososí a drůbeží kapsička, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez obilovin a plniv
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic Kitten No. 03 drůbeží

catz finefood Classic Kitten No. 03 drůbeží, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro mladé kočky
  • Obzvláště jemná konzistence
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 05 losos a drůbež

catz finefood Classic No. 05 losos a drůbež, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez obilovin a sóji
51,95 Kč 60,00 Kč (259,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 113 ovčí v kapsičce

catz finefood Purrrr No. 113 ovčí v kapsičce, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Více než 98% podíl masa
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrrly No.109 krevety

catz finefood Purrrrly No.109 krevety, 35 g

  • Prémiové jednosložkové krmivo pro kočky
  • 100% mrazem sušené krevety
  • Bez přídatných látek
190,00 Kč (5 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Bio No.513 lososová kapsička

catz finefood Bio No.513 lososová kapsička, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Bez plnidel
50,00 Kč (588,24 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic No. 03 drůbeží

catz finefood Classic No. 03 drůbeží, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle konceptu kořisti
  • Bez obilovin a sóji
51,95 Kč 60,00 Kč (259,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrrly No.105 hovězí srdce

catz finefood Purrrrly No.105 hovězí srdce, 35 g

  • Prémiové jednosložkové krmivo pro kočky
  • 100% mrazem sušené hovězí srdce
  • Bez přídatných látek
132,62 Kč 140,00 Kč (3 789,14 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrr No. 103 kuře

catz finefood Purrrr No. 103 kuře, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 98% podíl masa
  • Bez plnidel
150,00 Kč (187,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října