catz finefood Classic No. 13 sleď a krevety, 400 g

Svátek pro milovníky ryb

90,00 Kč

(225,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Velikost: 400 g

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Více než 93% podíl masa
  • Bez plnidel a lepku

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Leonardo fresh Beef, 4 kg

catz finefood Classic No. 13 sleď a krevety, 400 g 90,00 Kč (225,00 Kč / kg)
Leonardo fresh Beef, 4 kg 1 199,00 Kč (299,75 Kč / kg)
Celková cena: 1 289,00 Kč
Popis

S tímto prémiovým mokrým krmivem můžete své kočce dopřát něco zcela výjimečného a hýčkat ji vybranými přírodními ingrediencemi ve vynikající kvalitě a s vytříbenou chutí. Toto krmivo, vytvořené podle konceptu kořisti, respektuje přirozenost Vaší kočky a vrací jí tak kousek původní kvality života.

  • Prémiové kompletní krmivo pro dospělé kočky
  • Receptura odpovídající potřebám druhu podle konceptu kořisti
  • Více než 93% podíl masa, ryb, mořských plodů, vnitřností a vývaru, doplněný zeleninou, ovocem, bylinkami a cennými oleji, což odpovídá obsahu žaludku kořisti
  • Se sleděm, krevetami, dýní, aloe vera, mořskými řasami a lososovým olejem
  • Vhodné i pro nutričně citlivé kočky
  • Bez masných polotovarů, masové moučky, plnidel a náhražek masa, sójového proteinu, obilovin, lepku, přidaného cukru, lákadel a umělých aromat a barviv
  • Bez testování na zvířatech a bez genetické modifikace
  • Transparentní deklarace všech složek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Německu

Doporučení pro krmení:

  • Denně podávejte krmivo v množství 3-5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
  • Skutečné množství krmiva přizpůsobte plemeni, velikosti, aktivitě a věku Vaší kočky.
  • Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Produkt č. CFF-008644
Obsah: 400 g
EAN: 4260101761644
Výrobce č. 008644
Značky: catz finefood
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez kostní a masové moučky, bez umělých barviv, bez umělých barviv a atraktantů, bez umělých příchutě, bez přidaného cukru, bez obilovin, bez lepku, bez sóji
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: Classic
Složení

45 % sleď, 25,7 % Hering- und Shrimpsud, 25 % krevety, 2 % dýně, 1 % maliny, 1 % minerály, 0,2 % lososový olej, 0,1 % extrakt ze slávky zelenoústé

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 9,8 %
surová vláknina 0,4 %
surové oleje a tuky 7 %
surový popel 3,5 %
vlhkost 78 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 3a672 3.000 IU
zinek jako monohydrát síranu zinečnatého (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
měď (3b405) 2 mg
jód (3b202) 0,75 mg
taurin (3a370) 1.500 mg
Právní informace
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro catz finefood Classic No. 13 sleď a krevety (čeština)