catz finefood Bio Multipack I - 6x85 g, 510 g

Exkluzivní mokré krmivo v 6 lahodných druzích

300,00 Kč

(588,24 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 510 g

Ještě 3 ks skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Bez plnidel

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Leonardo fresh Beef, 4 kg

catz finefood Bio Multipack I - 6x85 g, 510 g 300,00 Kč (588,24 Kč / kg)
Leonardo fresh Beef, 4 kg 1 199,00 Kč (299,75 Kč / kg)
Celková cena: 1 499,00 Kč
Popis

Díky 6 neodolatelným druhům krmiva v nejlepší bio kvalitě zajistí toto praktické multipack balení lahodnou rozmanitost v misce Vaší kočky.

Toto vysoce kvalitní monoproteinové mokré krmivo v bio kvalitě nabízí Vaší kočce přirozený požitek odpovídající jejím potřebám. Vybrané bio ingredience a speciální receptura založená na konceptu kořisti poskytují Vaší kočce vše, co potřebuje, a přispívají tak zásadním dílem k vitálnímu životu kočky.

  • Prémiové kompletní krmivo pro dospělé kočky
  • Vybrané ingredience v bio kvalitě
  • Receptura odpovídající potřebám druhu podle konceptu kořisti
  • Více než 94% podíl masa, ryb, mořských plodů, vnitřností a vývaru, doplněný nízkým podílem zeleniny, ovoce a dalších složek vhodných pro kočky
  • Vysoce stravitelný monoprotein - vhodný i pro nutričně citlivé kočky
  • Se 6 různými druhy pro lahodnou rozmanitost v misce
  • Bez masových separátů, masové moučky, plnidel a náhražek masa, obilovin a umělých aromat, barviv a konzervačních látek
  • Bez pokusů na zvířatech a bez genetické modifikace
  • Transparentní deklarace všech složek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Německu
  • Obsah: 6 kapsiček po 85 g

A to se nachází uvnitř:

  • 1 x Bio N° 503 - bio kuřecí 85 g
  • 1 x Bio N° 505 - bio kachní 85 g
  • 1 x Bio N° 507 - bio hovězí 85 g
  • 1 x Bio N° 509 - bio vepřové 85 g
  • 1 x Bio N° 511 - bio krůtí 85 g
  • 1 x Bio N° 513 - bio losos 85 g

Doporučení pro krmení:

  • Denně podávejte krmivo v množství 3-5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
  • Skutečné množství krmiva přizpůsobte plemeni, velikosti, aktivitě a věku Vaší kočky.
  • Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Produkt č. CFF-014274
Obsah: 510 g
EAN: 4260379446274
Výrobce č. 014274
Značky: catz finefood
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez zvýrazňovačů chuti, bez kostní a masové moučky, bez konzervantů, bez umělých barviv, bez umělých barviv a atraktantů, bez umělých příchutě, bez obilovin, monoproteinové
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: BIO
Složení

Kuře

94 % kuře[1] (67 % prsní maso, 10,6 % vývar, 8,9 % játra, 4,5 % krk, 4,5 % srdce, 4,5 % kostra), 2 % mangold[1], 2 % celé vejce[1], 1,5 % minerály, 0,5 % lněný olej[1]

  1. z ekologické produkce

Kachna

94 % kachna[1] (67 % prsní maso, 10,6 % vývar, 8,9 % játra, 4,5 % krk, 4,5 % srdce, 4,5 % kostra), 2 % hrušky[1], 2 % cuketa[1], 1,5 % minerály, 0,5 % lněný olej[1]

  1. z ekologické produkce

Hovězí

94 % hovězí maso[1] (53,6 % svalovina, 17,9 % srdce, 10,6 % vývar, 9 % plíce, 8,9 % játra), 2 % mrkev[1], 2 % Sýr[1], 1,5 % minerály, 0,5 % lososový olej

  1. z ekologické produkce

Vepřové

95,5 % prase[1] (53,7 % svalovina, 17,9 % srdce, 10,4 % vývar, 9 % plíce, 9 % játra), 2 % červená řepa[1], 1,5 % minerály, 0,5 % semena psyllia[1], 0,5 % lněný olej[1]

  1. z ekologické produkce

Krůtí

94 % krůtí maso[1] (67 % prsní maso, 10,6 % vývar, 8,9 % játra, 4,5 % krk, 4,5 % srdce, 4,5 % kostra), 2,5 % dýně[1], 1,5 % olivy[1], 1,5 % minerály, 0,5 % lososový olej

  1. z ekologické produkce

Losos

87 % losos[1], 10 % lososový vývar[1], 1 % kokos[1], 0,95 % pivovarské kvasnice, 1,5 % minerály, 0,5 % pupalkový olej[1]

  1. z ekologické produkce
Složení

Analytické složky Kuře

Složení
surový protein 10,9 %
surová vláknina 0,3 %
surové oleje a tuky 8,2 %
surový popel 1,9 %
vlhkost 76,4 %
vápník 0,22 %
fosfor 0,18 %

Analytické složky Kachna

Složení
surový protein 10,6 %
surová vláknina 0,3 %
surové oleje a tuky 9,2 %
surový popel 1,9 %
vlhkost 76,4 %
vápník 0,2 %
fosfor 0,16 %

Analytické složky Hovězí maso

Složení
surový protein 12 %
surová vláknina 0,3 %
surové oleje a tuky 10,2 %
surový popel 1,5 %
vlhkost 75,6 %
vápník 0,2 %
fosfor 0,19 %

Analytické složky Vepřové maso

Složení
surový protein 12,4 %
surová vláknina 0,3 %
surové oleje a tuky 9,3 %
surový popel 1,3 %
vlhkost 74 %
vápník 0,24 %
fosfor 0,2 %

Analytické složky Krůtí

Složení
surový protein 11,5 %
surová vláknina 0,25 %
surové oleje a tuky 10 %
surový popel 3 %
vlhkost 74 %
vápník 0,25 %
fosfor 0,16 %

Analytické složky Losos

Složení
surový protein 9,3 %
surová vláknina 0,6 %
surové oleje a tuky 10,9 %
surový popel 2 %
vlhkost 72,2 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A (3a672a) 1 IU
vitamín D3 (3a671) 100 IU
železo (3b103) 22 Milligramm
měď (3b405) 1,5 Milligramm
mangan (3b503) 1,5 Milligramm
zinek (3b603) 25 Milligramm
selen (3b801) 0,1 Milligramm
taurin (3a370) 1,3 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro catz finefood Bio Multipack I - 6x85 g (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder