Doplňkové krmivo pro malá zvířátka

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Malé zvíře Vlastnosti Obsah
Filtr

Doplňkové krmivo: 1 - 30 z 37 produktů

bunny FrischGras seno

bunny FrischGras seno, jablko (500 g)

  • Přirozená rozmanitost rostlin
  • Šetrně sušené
  • Bohaté na vlákninu a balastní látky
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • Pro rovnoměrné obrušování zubů
  • Vysoký obsah vlákniny podporuje normální funkci střev
  • Optimální poměr vápníku a fosforu
430,00 Kč (143,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny FrischGras seno Natur Pur

bunny FrischGras seno Natur Pur, 750 g

  • Přirozená rozmanitost travin
  • Bohaté na vlákninu
  • Šetrně sušené
120,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Seno z chráněných luk Nature

bunny Seno z chráněných luk Nature, 1,70 kg

  • Rostliny, bylinky a květy
  • Z neobdělávaných luk
  • Šetrně sušené teplým vzduchem
350,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, jitrocel kopinatý a růžové květy (120 g)

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • S vybranými lahodnými ingrediencemi
  • Bez barviv a konzervantů
180,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“, 2 kg

  • Pestrá rostlinná rozmanitost
  • S listy, květy a zeleninou
  • Šetrně sušené
290,00 Kč (145,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S vybranými rostlinnými složkami
  • Nízký obsah vápníku
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Okurka a kopr

bunny Okurka a kopr, 40 g

  • Jemně aromatická chuť
  • Kvalitní doplňkové krmivo
  • 100% přírodní
100,00 Kč (2 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • Prášek na přípravu kaše
  • Včetně krmicí stříkačky
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • S květním pylem a propolisem
  • Pečlivě vybrané složky
  • Bez konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Dávkovač vitamínů

bunny Dávkovač vitamínů, 90 g

  • Bohaté na vitamíny a vlákninu
  • S přírodními antioxidanty
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 111,11 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliníku a květy chrpy (400 g)

  • 100% přírodní
  • Bez pelet a extrudátů
  • Pro zakrslé králíky, morčata, činčily a degusy
280,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny AntiHairball cracker

bunny AntiHairball cracker, 100 g

  • S výlisky z lněného semínka a papájou
  • Podporuje normální funkci střev
  • Podporuje vylučování spolknutých chlupů
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Prebiotic cracker

bunny Prebiotic cracker, 100 g

  • Chutný snack
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • S inulinem
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky, 600 g

  • Bez obilných zrn, otrub a mouky
  • Komplex proti zápachu
  • Vysoký podíl hrubé vlákniny
100,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Esschert Design Krmivo pro veverky

Esschert Design Krmivo pro veverky, 750 g

  • Kvalitní směs
  • Bohatá na energii a živiny
  • Snadné skladování
150,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – malé balení

Heumanderl Sláma – malé balení, 500 g

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Pelety sena – velké balení

Heumanderl Pelety sena – velké balení, 1 kg

  • Peletované
  • Z lisovaných květů sena
  • Neošetřené
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Heumanderl Pelety sena – malé balení

Heumanderl Pelety sena – malé balení, 500 g

  • Peletované
  • Z lisovaných květů sena
  • Neošetřené
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Heumanderl Sláma

Heumanderl Sláma, 6 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
430,00 Kč (71,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • Podporuje normální trávení
  • S cenným inulinem
  • 100% přírodní
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Mix sladké lupiny

bunny Mix sladké lupiny, 100 g

  • Bohaté na bílkoviny
  • S vitamíny a minerály
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu