Svačinky pro malá zvířátka

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Malé zvíře Vlastnosti
Filtr

Mlsání: 6 produktů

bunny Hrušňové větvičky

bunny Hrušňové větvičky, 100 g

  • Podporuje přirozené obrušování zubů
  • Zábava pro zakrslé králíky a hlodavce
  • 100% přírodní
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Větvičky z vrby

bunny Větvičky z vrby, 100 g

  • Podporuje přirozenou potřebu hlodání
  • Podporuje péči o chrup
  • 100% přírodní
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Jabloňové větvičky

bunny Jabloňové větvičky, 100 g

  • Podporuje přirozené obrušování zubů
  • Přirozená zábava
  • 100% přírodní
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu

bunny Pampeliškové kořeny

bunny Pampeliškové kořeny, 100 g

  • Podporuje přirozenou potřebu hlodání
  • Přirozená zábava
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

bunny Back to the Roots XS 60-130 g

bunny Back to the Roots XS 60-​130 g

  • Kousací zábava pro zakrslé králíky a hlodavce
  • Podporuje přirozené obrušování zubů
  • Podporuje péči o zuby
240,00 Kč

Doručení do 20. listopadu

bunny Coffeewood

bunny Coffeewood

  • Přírodní kávové dřevo
  • Pro zakrslé králíky a hlodavce
  • Přirozená zábava
230,00 Kč

Doručení do 20. listopadu