Hlavní krmivo pro malá zvířátka

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Malé zvíře Příchuť Obsah
Filtr

Hlavní krmivo: 1 - 30 z 46 produktů

bunny FrischGras seno

bunny FrischGras seno, jablko (500 g)

  • Přirozená rozmanitost rostlin
  • Šetrně sušené
  • Bohaté na vlákninu a balastní látky
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny FrischGras seno Natur Pur

bunny FrischGras seno Natur Pur, 750 g

  • Přirozená rozmanitost travin
  • Bohaté na vlákninu
  • Šetrně sušené
120,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Seno z chráněných luk Nature

bunny Seno z chráněných luk Nature, 1,70 kg

  • Rostliny, bylinky a květy
  • Z neobdělávaných luk
  • Šetrně sušené teplým vzduchem
350,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“, 2 kg

  • Pestrá rostlinná rozmanitost
  • S listy, květy a zeleninou
  • Šetrně sušené
290,00 Kč (145,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream BASIC

bunny BunnyDream BASIC, 4 kg

  • Od 6. měsíce věku
  • 63 druhů rostlin
  • Obsah vápníku odpovídající potřebám
749,00 Kč (187,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • Podporuje normální trávení
  • Se šalvějí, heřmánkem a fenyklem
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream HERBS

bunny BunnyDream HERBS, 1,50 kg

  • 63 druhů rostlin
  • Se 6 dalšími bylinkami
  • S heřmánkem a sedmikráskou z chráněných luk
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny MouseDream BASIC

bunny MouseDream BASIC, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Velmi vysoká oblíbenost
190,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-březen)

bunny BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-​březen), 4 kg

  • Vyvážené složení
  • Od 6. měsíce života
  • Podporuje imunitní systém, dýchací cesty a srst
949,00 Kč (237,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku, 2,50 kg

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo
  • Se zeleninou a obilím
  • Druhově vhodné a přírodní
320,00 Kč (128,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S kořenem jehlice a petržele
  • Nízký obsah vápníku
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GerbilDream EXPERT

bunny GerbilDream EXPERT, 500 g

  • Přirozená směs
  • S rostlinnými a živočišnými složkami
  • Bez pelet a extrudátů
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT

bunny HamsterDream EXPERT, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Bez pelet
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny DeguDream BASIC

bunny DeguDream BASIC, 1,20 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr vlákniny a škrobu
  • Třívláknová směs pro optimální obrušování zubů
350,00 Kč (291,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • Snack bohatý na hrubé vlákniny
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje péči o zuby
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny BronchoPlus

bunny BronchoPlus, 200 g

  • Podporuje normální funkci dýchacích cest
  • S anýzem, černuchou a lékořicí
  • Obsahuje islandský lišejník
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION, Blossom (1,50 kg)

  • S množstvím chutných květů
  • S 63 rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální 3-vlákninový mix
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables, 1,50 kg

  • S 63 různými rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální poměr surové vlákniny a škrobu
  • 3-vlákninový mix podporuje obrušování zubů a střevní mikroflóru
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT VEGETABLE

bunny HamsterDream EXPERT VEGETABLE, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • S dýní, cuketou a paprikou
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN

bunny HamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Podporuje normální funkci srsti a pokožky
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream VITALITY

bunny BunnyDream VITALITY, 4 kg

  • 63 různých rostlin z neošetřených luk
  • S fenyklovými semínky, květy heřmánku a papájou
  • 3-vlákninový mix pro přirozené obrušování zubů a střevní mikroflóru
929,00 Kč (232,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GuineaPigDream YOUNG

bunny GuineaPigDream YOUNG, 4 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr hrubé vlákniny a škrobu
  • 3-druhová vlákninová směs pro ideální obrušování zubů
799,00 Kč (199,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října