Hlavní krmivo pro činčily

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Vlastnosti
Filtr

Činčily: 21 produktů

bunny FrischGras seno

bunny FrischGras seno, jablko (500 g)

  • Přirozená rozmanitost rostlin
  • Šetrně sušené
  • Bohaté na vlákninu a balastní látky
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny FrischGras seno Natur Pur

bunny FrischGras seno Natur Pur, 750 g

  • Přirozená rozmanitost travin
  • Bohaté na vlákninu
  • Šetrně sušené
120,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Seno z chráněných luk Nature

bunny Seno z chráněných luk Nature, 1,70 kg

  • Rostliny, bylinky a květy
  • Z neobdělávaných luk
  • Šetrně sušené teplým vzduchem
350,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“, 2 kg

  • Pestrá rostlinná rozmanitost
  • S listy, květy a zeleninou
  • Šetrně sušené
290,00 Kč (145,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • Podporuje normální trávení
  • Se šalvějí, heřmánkem a fenyklem
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S kořenem jehlice a petržele
  • Nízký obsah vápníku
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • Snack bohatý na hrubé vlákniny
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje péči o zuby
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny BronchoPlus

bunny BronchoPlus, 200 g

  • Podporuje normální funkci dýchacích cest
  • S anýzem, černuchou a lékořicí
  • Obsahuje islandský lišejník
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny ChinchillaDream BASIC

bunny ChinchillaDream BASIC, 3,20 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr vlákniny a škrobu
  • Třívláknová směs pro optimální obrušování zubů
799,00 Kč (249,69 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Sláma – malé balení

Heumanderl Sláma – malé balení, 500 g

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Pelety sena – malé balení

Heumanderl Pelety sena – malé balení, 500 g

  • Peletované
  • Z lisovaných květů sena
  • Neošetřené
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Heumanderl Sláma

Heumanderl Sláma, 6 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
430,00 Kč (71,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

bunny ProFIT

bunny ProFIT, 200 g

  • Podporuje normální tělesné funkce
  • Ideální při stresu
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu