Bylinné a květinové svačinky pro malá zvířátka

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Malé zvíře Vlastnosti
Filtr

Bylinky a květinové směsi: 12 produktů

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • Pro rovnoměrné obrušování zubů
  • Vysoký obsah vlákniny podporuje normální funkci střev
  • Optimální poměr vápníku a fosforu
430,00 Kč (143,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, jitrocel kopinatý a růžové květy (120 g)

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • S vybranými lahodnými ingrediencemi
  • Bez barviv a konzervantů
180,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S vybranými rostlinnými složkami
  • Nízký obsah vápníku
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • Prášek na přípravu kaše
  • Včetně krmicí stříkačky
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy máty peprné a květy heřmánku (400 g)

  • 100% přírodní
  • Bez pelet a extrudátů
  • Pro zakrslé králíky, morčata, činčily a degusy
280,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • S květním pylem a propolisem
  • Pečlivě vybrané složky
  • Bez konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny AntiHairball cracker

bunny AntiHairball cracker, 100 g

  • S výlisky z lněného semínka a papájou
  • Podporuje normální funkci střev
  • Podporuje vylučování spolknutých chlupů
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic cracker

bunny Prebiotic cracker, 100 g

  • Chutný snack
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • S inulinem
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky

Vitakraft LIFE Wellness krmivo pro zakrslé králíky, 600 g

  • Bez obilných zrn, otrub a mouky
  • Komplex proti zápachu
  • Vysoký podíl hrubé vlákniny
100,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • Podporuje normální trávení
  • S cenným inulinem
  • 100% přírodní
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Multivitaminový snack

bunny Multivitaminový snack, 150 g

  • Pro zakrslé králíky, činčily a osmáky
  • Jako snack a odměna
  • Plus minerály
250,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Immun cracker

bunny Immun cracker, 100 g

  • Lahodný pamlsek
  • S echinaceou a květním pylem
  • Podporuje normální funkci imunitního systému
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu