Royal Canin - výživa šitá na míru pro zdravé kočky

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Vlastnosti Životní fáze Zvířecí rasa Oblast použití Produktové řady
Filtr

Kočky: 1 - 30 z 80 produktů

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
  • Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
  • Přispívá k optimální kvalitě stolice
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin British Shorthair Adult

Royal Canin British Shorthair Adult, 400 g

  • Perfektní volba pro optimální osvalení
  • Podporuje zdravé kosti a klouby
  • Podporuje funkci srdce
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g

Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Podporuje zdravé trávení
380,00 Kč (372,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • Speciální kombinace aromat
  • Křupavý tvar granulí
  • Podporuje normální funkci močových cest
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor v želé 12x85 g

Royal Canin Indoor v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Podporuje zdravé trávení
380,00 Kč (372,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 400 g

  • Podporuje optimální trávení
  • Díky vysoké chutnosti podporuje příjem krmiva
  • Perfektní pro kočky s vysokými energetickými nároky
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised v omáčce 12x85 g

Royal Canin Sterilised v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
  • Podporuje zdravou funkci močových cest
  • Instinktivně preferováno, vynikající přijatelnost
480,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Dental Care

Royal Canin Dental Care, 400 g

  • Obsahuje aktivní živinu pro péči o zuby, která snižuje tvorbu zubního plaku
  • Speciálně vyvinuté granule se zvláštním efektem zubního kartáčku
  • Prokazatelné výsledky
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
  • Podporuje funkci močových cest
  • Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten British Shorthair

Royal Canin Kitten British Shorthair, 2 kg

  • Podporuje harmonický růst svalů a kostí
  • Podporuje zdravé trávení
  • Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost
749,00 Kč (374,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Hair & Skin v omáčce

Royal Canin Hair & Skin v omáčce, 12 x 85g (1.020g)

  • Pomáhá podporovat zdravou kůži
  • Pomáhá podporovat lesklou srst
  • Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive v omáčce

Royal Canin Instinctive v omáčce, 12 x 85g (1.020g)

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
400,00 Kč (392,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Hair & Skin Care

Royal Canin Hair & Skin Care, 400 g

  • Pomáhá podporovat zdravou kůži
  • Pomáhá podporovat lesklou srst
  • Prokazatelné výsledky
170,00 Kč (425,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten mokré krmivo jako Mousse

Royal Canin Kitten mokré krmivo jako Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • Měkká textura pro mléčné zuby
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Podporuje vývoj mozku
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive v želé 12x85 g

Royal Canin Instinctive v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
400,00 Kč (392,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Hairball Care v omáčce 12x85 g

Royal Canin Hairball Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Vyvážené složení živin pro omezení tvorby bezoárů
  • Vyvinuto pro stimulaci činnosti střev
  • Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g

Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Měkká textura pro mléčné zuby
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
  • Podporuje vývoj mozku
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sensory Multipack v omáčce 12x85g

Royal Canin Sensory Multipack v omáčce 12x85g, 1.020 g

  • Multipack se všemi třemi variantami v omáčce pro plný smyslový zážitek
  • Instinktivní preference koček
  • Pomáhá udržovat zdraví močových cest
480,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Hair & Skin v želé 12x85 g

Royal Canin Hair & Skin v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá podporovat zdravou kůži
  • Pomáhá podporovat lesklou srst
  • Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten Maine Coon

Royal Canin Kitten Maine Coon, 400 g

  • Podporuje zdravý a dlouhodobý růst
  • Podporuje zdravé trávení
  • Podpora obranyschopnosti
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Maine Coon Adult

Royal Canin Maine Coon Adult, 2 kg

  • Pomáhá podporovat klouby
  • Podporuje srdeční činnost
  • Podporuje zdravou kůži a krásnou srst
879,00 Kč (439,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Babycat Milk

Royal Canin Babycat Milk, 300 g

  • Vývoj mozku s DHA
  • Zdraví přirozené obranyschopnosti
  • Podpora mikrobiomu
500,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Digestive Care

Royal Canin Digestive Care, 400 g

  • Pomáhá podporovat zdravé trávení
  • Obsahuje lehce stravitelné proteiny, prebiotika (FOS) a vlákninu
  • Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Kitten

Royal Canin Kitten, 4 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
1 129,00 Kč (282,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Maine Coon Adult v omáčce 12x85 g

Royal Canin Maine Coon Adult v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Podporuje zdravé kosti a klouby
  • Perfektně vhodné pro Maine Coon s vysokou potřebou energie
  • Podporuje zdravou kůži a krásnou srst
519,00 Kč (508,82 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Bengal Adult

Royal Canin Bengal Adult, 400 g

  • Přispívá ke zdravému trávení
  • Podporuje atletickou stavbu těla
  • Podporuje krásnou a lesklou srst
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g

Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Obsahuje komplex pro vitalitu
  • Podporuje funkci ledvin
  • Instinktivně preferováno kočkami od 7 let
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Persian Adult

Royal Canin Persian Adult, 400 g

  • Perfektní pro dlouhosrsté kočky
  • Pomáhá redukovat tvorbu bezoárů
  • Optimální trávení
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 11+ v omáčce

Royal Canin Ageing 11+ v omáčce, 12 x 85g (1.020g)

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normální funkci trávení
559,00 Kč (548,04 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g

Royal Canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g, 2.340 g

  • Usnadňuje přechod z mateřského mléka na pevnou stravu
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Podporuje vývoj mozku
1 129,00 Kč (482,48 Kč / kg)

Doručení do 07. října