Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo v omáčce pro koťata
360,67 Kč 430,00 Kč -16%
(353,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Měkká textura pro mléčné zuby
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
- Podporuje vývoj mozku
- Podporuje zdravý zrak
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO
KOTĚTE
MĚKKÁ TEXTURA PRO MLÉČNÉ ZUBY – přizpůsobená velikost kousků, textura
a chuť pro rostoucí koťata
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitaminy C a E podporují
vývoj silné přirozené obranyschopnosti organismu.
VÝVOJ MOZKU – omega-3 (DHA) podporují
vývoj mozku a zdravý zrak

VĚDĚLI JSTE?
Kastrovaná koťata mohou potřebovat podporu pro udržení své
ideální hmotnosti.
Po kastraci se u koťat zvyšuje riziko nadváhy.

PROČ JE DŮLEŽITÉ KOMBINOVANÉ KRMENÍ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin
a chutí, díky kterému je krmení ještě atraktivnější.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ VLHKÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE KOTĚ DOSPĚLÉ?
Když nastane správný čas, přechod na nové krmivo je dalším krokem pro zajištění
pohody Vaší mladé kočky.
OBJEVTE NAŠI NABÍDKU KRMIV
PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ KOČKY
KOČKY VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
KOČKY SE VŠEMI ŽIVOTNÍMI STYLY – pokrývá jejich každodenní potřeby
KOČKY S CITLIVOSTÍ – pro specifické citlivosti
*Velká plemena, jako například Maine Coon, dospívají v 15 měsících
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SVÉ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY Z ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN A PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / využívání klimaticky šetrných surovin / nákup uhlíkových kreditů / optimalizace
odchozí logistiky / tvorba receptur optimalizovaných z hlediska uhlíkové stopy
*Více informací naleznete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-4501 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579308745 |
| Výrobce č. | 4501 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | koťátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné proteinové extrakty, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály, oleje a tuky, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 12 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 4 % |
| surový popel | 1,7 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 0,7 % |
| vlhkost | 78,2 % |
| vitamín E | 110 mg |
| vitamín C | 45 mg |
| omega 3 (DHA) | 0,047 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 220 IE |
| železo (3b103) | 4 mg |
| jód (3b202) | 0,4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 3,1 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,1 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 11 mg |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování