Royal Canin - krmivo pro obzvláště citlivé kočky
Při citlivosti: 20 produktů
Royal Canin Dental Care, 400 g
- Obsahuje aktivní živinu pro péči o zuby, která snižuje tvorbu zubního plaku
- Speciálně vyvinuté granule se zvláštním efektem zubního kartáčku
- Prokazatelné výsledky
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hair & Skin v omáčce, 12 x 85g (1.020g)
- Pomáhá podporovat zdravou kůži
- Pomáhá podporovat lesklou srst
- Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hair & Skin Care, 400 g
- Pomáhá podporovat zdravou kůži
- Pomáhá podporovat lesklou srst
- Prokazatelné výsledky
170,00 Kč (425,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hairball Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g
- Vyvážené složení živin pro omezení tvorby bezoárů
- Vyvinuto pro stimulaci činnosti střev
- Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hair & Skin v želé 12x85 g, 1.020 g
- Pomáhá podporovat zdravou kůži
- Pomáhá podporovat lesklou srst
- Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Digestive Care, 400 g
- Pomáhá podporovat zdravé trávení
- Obsahuje lehce stravitelné proteiny, prebiotika (FOS) a vlákninu
- Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Appetite Control v omáčce 12x85 g, 1.020 g
- Pomáhá kontrolovat žebrání u koček
- Obsahuje speciálně upravený obsah proteinů a tuků
- Speciální obsah vlhkosti pro podporu pocitu sytosti
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Light Weight Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g
- Pomáhá omezit nadměrné přibírání na váze
- Přizpůsobený obsah bílkovin pomáhá zachovat svalovou hmotu
- Obohaceno o L-karnitin pro podporu zdravého metabolismu tuků
559,00 Kč (548,04 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hairball Care, 400 g
- Vyvážená výživová receptura pro snížení tvorby bezoárů
- Obsahuje přírodní vlákninu, která podporuje činnost střev
- Prokazatelné výsledky
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Urinary Care v želé 12x85g, 1.020 g
- Pomáhá podporovat zdraví močových cest
- Vyvinuto pro podporu zdravého obsahu minerálních látek v močových cestách
- Prokazatelné výsledky
559,00 Kč (548,04 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Nadýchaně našlehaná Mousse
- Lepší zážitek z krmení
- Zdravé trávení
629,00 Kč (616,67 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hair & Skin Mousse 12x85 g, 1.020 g
- Pomáhá podporovat zdravou kůži
- Pomáhá podporovat lesklou srst
- Prokazatelné výsledky
379,38 Kč 400,00 Kč (371,94 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Urinary Care, 10 kg
- Pomáhá podporovat zdraví močových cest
- Vyvážený obsah minerálních látek
- Nízké pH moči
2 499,00 Kč (249,90 Kč / kg)
Doprava zdarma do 07. října
Royal Canin FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Nadýchaně našlehaná Mousse
- Lepší zážitek z krmení
- Kontrola hmotnosti
629,00 Kč (616,67 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Light Weight Care, 400 g
- Pomáhá omezit nadměrné přibírání na váze
- Obsahuje směs vlákniny podporující pocit sytosti u koček
- Přizpůsobený obsah bílkovin pomáhá zachovat svalovou hmotu
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Hairball Care v želé 12x85 g, 1.020 g
- Vyvážená výživová receptura pro snížení tvorby bezoárů
- Vyvinuto pro podporu činnosti střev
- Prokazatelné výsledky
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Appetite Control, 2 kg
- Pomáhá kontrolovat žebrání u koček
- Obsahuje speciálně upravený obsah proteinů a tuků
- Speciální obsah vlhkosti pro podporu pocitu sytosti
709,00 Kč (354,50 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Urinary Care v omáčce 12x85g, 1.020 g
- Pomáhá podporovat zdraví močových cest
- Vyvážený obsah minerálních látek
- Nízké pH moči
559,00 Kč (548,04 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin FCN Appetite Control Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Vyvážené jídlo
- Lepší zážitek z krmení
- Omezené žebrání
629,00 Kč (616,67 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Royal Canin Light Weight Care v želé 12x85 g, 1.020 g
- Pomáhá omezit nadměrné přibírání na váze
- Přizpůsobený obsah bílkovin pomáhá zachovat svalovou hmotu
- Obohaceno o L-karnitin pro podporu zdravého metabolismu tuků
559,00 Kč (548,04 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování