Royal Canin Urinary Care, 2 kg
Suché krmivo pro kočky na podporu zdraví močových cest
749,00 Kč
(374,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá podporovat zdraví močových cest
- Vyvážený obsah minerálních látek
- Nízké pH moči
- Prokazatelné výsledky
Popis


ROYAL CANIN URINARY CARE – suché krmivo pro kočky na podporu zdraví močových cest
- Pomáhá podporovat zdraví močových cest
- Vyvážený obsah minerálních látek
- Nízké pH moči
- Prokazatelné výsledky
Pokud Vaše kočka vykazuje změny v pitném nebo močovém režimu (např. močení mimo kočičí toaletu nebo změnu barvy a/nebo zápachu moči), může trpět problémy močových cest.

Výživa Vaší kočky hraje důležitou roli pro její zdraví. Řada ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zahrnuje speciálně přizpůsobená krmiva vyvinutá pro běžné citlivosti koček. Změny v pitném nebo močovém režimu Vaší kočky (např. močení mimo kočičí toaletu nebo změna barvy a/nebo zápachu moči) mohou být známkou problémů močových cest. ROYAL CANIN® Urinary Care je kompletní a vyvážená receptura speciálně vyvinutá pro podporu zdravého močového prostředí a optimálního zdraví močových cest.

Díky regulaci obsahu minerálních látek a udržování nízkého pH moči pomáhá tato speciálně vyvinutá receptura zajistit, aby moč Vaší kočky byla méně koncentrovaná. Účinnost ROYAL CANIN® Urinary Care byla prokázána. Naše studie* ukázala, že toto krmivo podporuje zdraví močových cest již během 10 dnů.

ROYAL CANIN® Urinary Care je dostupné také ve 2 různých variantách mokrého krmiva: jemné kousky v omáčce a jemné kousky v želé. Kombinace mokrého a suchého krmiva přináší rozmanitost, kterou kočky milují. Zatímco suché krmivo pomáhá čistit zuby a snadněji se skladuje, obsah vlhkosti v mokrém krmivu podporuje hydrataci a zdraví močových cest.

Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí rozsáhlým procesem kontroly kvality, aby byla zajištěna ta nejlepší kvalita. Pokud Vaše kočka konzumuje ROYAL CANIN® Urinary Care, dostává kompletní a vyváženou výživu.
*Interní studie Royal Canin
Jak správně přejít na nové krmivo

Doporučené dávkování:
► Ideální hmotnost:
- 3 kg: 45 g, 4 kg: 55 g, 5 kg: 65 g, 6 kg: 74 g
► Nadváha:
- 3 kg: 36 g, 4 kg: 44 g, 5 kg: 52 g, 6 kg: 59 g
| Produkt č. | ROC-58102 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182550842938 |
| Výrobce č. | 58102 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rostlinná vlákna, pšeničný lepek[1], kukuřice, kukuřičný lepek, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičná mouka, pšenice, živočišný tuk, minerály, řepné řízky, produkty z kvasnic, rybí olej, psyllium (Skořápky a semena 0,50 %), sójový olej
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 36 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 10 % |
| surový popel | 7,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 10,3 % |
| L-karnitin | 200 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 30 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 9 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 39 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 128 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Urinary Care (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování