Royal Canin Digestive Care, 400 g
Suché krmivo pro kočky s citlivým trávením
200,00 Kč
(500,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá podporovat zdravé trávení
- Obsahuje lehce stravitelné proteiny, prebiotika (FOS) a vlákninu
- Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
- Přispívá k optimální kvalitě stolice
Popis


ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE – suché krmivo pro kočky s citlivým trávením
- Pomáhá podporovat zdravé trávení
- Obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, prebiotika (FOS) a vlákninu
- Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a přispívá k optimální kvalitě stolice
- Prokazatelné výsledky
Aby mohla kočka vést spokojený život bez obtíží, potřebuje mimo jiné zdravý trávicí systém. Citlivý trávicí trakt může být spojen se zhoršenou kvalitou stolice, dalšími zažívacími problémy a celkovou nepohodou kočky.

Výživa Vaší kočky hraje důležitou roli pro její zdraví. Řada ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zahrnuje speciálně přizpůsobená krmiva vyvinutá pro běžné citlivosti koček.
Zdravý trávicí systém je základem zdravého života kočky. Citlivý trávicí trakt může být spojen se zhoršenou kvalitou stolice a dalšími zažívacími problémy. ROYAL CANIN® Digestive Care je kompletní a vyvážená receptura speciálně vyvinutá pro podporu zdravého trávení.

Díky vysoce stravitelným bílkovinám (L.I.P.) a kombinaci prebiotik a vlákniny (včetně psyllia) může tato receptura přispět ke zdravé kvalitě stolice. Toto krmivo navíc obsahuje vyvážený podíl minerálních látek pro podporu zdraví močových cest dospělých koček.

Účinnost ROYAL CANIN® Digestive Care byla prokázána. Naše studie* ukázala, že toto krmivo pomohlo více než 95 % zúčastněných koček dosáhnout zdravé kvality stolice již během 10 dnů.
ROYAL CANIN® Digestive Care je dostupné také ve 2 různých variantách mokrého krmiva: jemné kousky v omáčce a jemné kousky v želé. Kombinace mokrého a suchého krmiva přináší rozmanitost, kterou kočky milují.
Zatímco suché krmivo pomáhá mechanicky čistit zuby a snadněji se skladuje, vysoký obsah vlhkosti v mokrém krmivu podporuje hydrataci a zdraví močových cest.

Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna ta nejlepší kvalita.
Pokud Vaše kočka konzumuje ROYAL CANIN® Digestive Care, získává kompletní a vyváženou výživu.
*Interní studie společnosti Royal Canin
Jak správně přejít na nové krmivo

Doporučené dávkování:
► Ideální hmotnost:
3 kg: 43 g, 4 kg: 53 g, 5 kg: 62 g, 6 kg: 71 g
► Nadváha:
3 kg: 35 g, 4 kg: 43 g, 5 kg: 50 g, 6 kg: 57 g
| Produkt č. | ROC-58500 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550751988 |
| Výrobce č. | 58500 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
pšeničný lepek[1], sušená drůbeží bílkovina, pšeničná mouka, rýže, živočišný tuk, kukuřičný lepek, ryba (sušené), hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičná mouka, rostlinná vlákna, minerály, řepné řízky z čekanky, sójový olej, rybí olej, psyllium (Skořápky a semena 0,50 %), 0,47 % fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (Zdroj mannanových oligosacharidů)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 38 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 15 % |
| surový popel | 8,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 3,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 12.500 IE |
| vitamín D3 | 700 IE |
| železo (3b103) | 34 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 44 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 126 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,05 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování