Rinti CANINE Intestinal konzerva 800 g, Jehněčí (800 g)
Speciální krmivo pro psy
94,66 Kč 100,00 Kč -5%
(118,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pro dospělé psy
- Při gastrointestinálních potížích
- Nízký obsah tuku
- Zvýšený obsah sodíku a draslíku
- Snadno stravitelné
Popis
Rinti Canine Intestinal bylo speciálně vyvinuto pro psy, kteří trpí gastrointestinálními onemocněními slinivky břišní. Jedná se o lehce stravitelné speciální krmivo s nízkým obsahem tuku a zvýšeným obsahem sodíku a draslíku, které pomáhá kompenzovat poruchy trávení a exokrinní pankreatickou insuficienci a zmírňovat poruchy vstřebávání ve střevech.
Doporučení pro krmení:
Individuální potřeba krmiva Vašeho psa závisí mimo jiné na věku, aktivitě a plemeni.
Akutně nemocného psa krmte přípravkem Canine Intestinal po dobu až 12 týdnů. Pokud však Váš pes trpí chronickou nedostatečností slinivky břišní, lze krmivo podávat celoživotně.
- Při hmotnosti 5 kg můžete psovi podávat půl konzervy denně.
- Pes o hmotnosti 13 kg dostává 1 konzervu denně.
- Od hmotnosti 22 kg dostává pes 1,5 konzervy denně.
| Produkt č. | RIN-180954 |
|---|---|
| Obsah: | 800 g |
| EAN: | 4000158970824 |
| Výrobce č. | 180954 |
| Značky: | Rinti |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | nízkotučné |
| Obsah: | 400 - 800 g, 800 - 1200 g |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 8 % |
| obsah tuku | 4 % |
| surová vláknina | 0,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,6 % |
| vlhkost | 80 % |
| vápník | 0,2 % |
| fosfor | 0,18 % |
| natrium | 0,25 % |
| draslík | 0,17 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 200 IE |
| vitamín E (all-rac-alfa-tokoferylacetát) | 40 mg |
| zinek (jako oxid zinečnatý) | 30 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Rinti CANINE Intestinal konzerva 800 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování