Royal Canin Appetite Control, 400 g
Suché krmivo pro dospělé kočky
180,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá kontrolovat žebrání u koček
- Obsahuje speciálně upravený obsah proteinů a tuků
- Speciální obsah vlhkosti pro podporu pocitu sytosti
- Obohaceno o L-Carnitin, který se podílí na zdravém metabolismu tuků
Popis


ROYAL CANIN APPETITE CONTROL CARE suché krmivo pro dospělé kočky
- Pomáhá kontrolovat žebrání o krmivo u koček
- Obsahuje speciálně upravený obsah proteinů a tuků
- Speciální obsah vlhkosti pro lepší pocit sytosti u koček, které žebrají o krmivo
- Obohaceno o L-Carnitin, který se podílí na zdravém metabolismu tuků
- Prokazatelné výsledky
Některé kočky zkrátka nemají nikdy dost. Pokud majitelé nedokážou odolat prosícímu mazlíčkovi, může dojít k překrmování malého žebráka.

Výživa Vaší kočky hraje důležitou roli pro její zdraví. Řada ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zahrnuje speciálně přizpůsobená krmiva vyvinutá pro časté citlivosti Vaší kočky.
Někdy kočky neustále vyžadují krmivo, jako by jim porce nestačily. Pokud kočku nakrmíte pokaždé, když žebrá, může to vést k překrmování. Přizpůsobená výživa může pomoci snížit pocit hladu a udržet zdravou hmotnost.
ROYAL CANIN® Appetite Control Care je kvalitní a vyvážené krmivo speciálně vyvinuté pro omezení žebrání o krmivo. ROYAL CANIN® Appetite Control Care bylo vyvinuto se středním obsahem tuku a energie, aby pomohlo udržet Vaši kočku fit a zároveň snížilo riziko nadměrného přibývání na váze.

Tato receptura je navíc obohacena o L-Carnitin, modifikovanou aminokyselinu, která podporuje zdravý metabolismus tuků. Krmivo obsahuje také vyvážené množství minerálních látek, což podporuje zdraví močových cest Vaší dospělé kočky.

ROYAL CANIN® Appetite Control Care má ověřené výsledky. Naše studie* ukázala, že více než 90 % majitelů koček zaznamenalo po pouhých 4 týdnech podávání tohoto krmiva snížené žebrání své kočky.
ROYAL CANIN® Appetite Control Care je dostupné také jako vlhké krmivo: jemné kousky v omáčce. Kombinace vlhkého a suchého krmiva přináší pestrost, kterou kočky milují. Zatímco suché krmivo má čisticí efekt na zuby a snáze se skladuje, obsah vlhkosti ve vlhkém krmivu podporuje hydrataci a zdraví močových cest.

Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna nejlepší kvalita. Když Vaše kočka jí ROYAL CANIN® Appetite Control Care, dostává kompletní a vyváženou výživu.
*Interní studie Royal Canin
Jak probíhá přechod na nové krmivo

Doporučené dávkování:
| Hmotnost kočky | normální aktivita | nižší aktivita |
| 3 kg | 50 g (31 g + 1 kapsička) | 40 g (21 g + 1 kapsička) |
| 4 kg | 61 g (42 g + 1 kapsička) | 49 g (30 g + 1 kapsička) |
| 5 kg | 72 g (52 g + 1 kapsička) | 57 g (38 g + 1 kapsička) |
| 6 kg | 81 g (62 g + 1 kapsička) | 65 g (46 g + 1 kapsička) |
| Produkt č. | ROC-57001 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550920414 |
| Výrobce č. | 57001 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rostlinná vlákna, kukuřice, pšeničný lepek[1], pšenice, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, rýže, minerály, řepné řízky, produkty z kvasnic, sójový olej, rybí olej, psyllium (skořápky a semínka), fruktooligosacharidy
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 34 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 12 % |
| surový popel | 8,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 9,2 % |
| L-karnitin | 200 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 19.500 IE |
| vitamín D3 | 700 IE |
| železo (3b103) | 28 mg |
| jód (3b201/3b202) | 2,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 9 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 36 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 127 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,04 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Appetite Control (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování