Valetumed Tablety na kůži a srst, 180 g
Mikroživiny pro kůži a srst
480,00 Kč
(2 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- S vysokou dávkou biotinu a MSM
- Pro neporušenou funkci kůže
- Snadné dávkování a vysoká přijatelnost
Popis
Valetumed – tablety na kůži a srst dodávají Vašemu psovi esenciální mikroživiny pro každodenní podporu. Kůže a srst často poskytují první informaci o celkovém fyzickém stavu Vašeho zvířete. Matná nebo rozcuchaná srst může například naznačovat nevyvážený přísun živin.
Důležitou živinu biotin, známou také jako vitamin H, si tělo Vašeho psa dokáže uložit pouze v omezeném množství. Speciální receptura obsahuje kromě vysoké dávky biotinu také methylsulfonylmethan (MSM) a řasu spirulinu. Tato cílená kombinace může přispět k udržení lesklé srsti a podpoře normálních procesů funkce kůže. Toto doplňkové krmivo je vhodné pro psy všech plemen a každého věku.
Doporučené dávkování:
Podávejte 1 tabletu denně na každých 10 kg tělesné hmotnosti.
Doporučená doba podávání je zpočátku až 2 měsíce.
Dbejte na vyvážené složení denní krmné dávky. Vždy zajistěte dostatek čisté a čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | XEV-MUE-110044 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4251618703036 |
| Výrobce č. | 110044 |
| Značky: | Valetumed |
| Pokyny pro skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 24 % |
| surové oleje a tuky | 6,4 % |
| surová vláknina | 12,7 % |
| surový popel | 22,4 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| biotin (3a880) | 1.000.000 µg |
| zinek jako chelát zinku s glycinhydrátem (pevná látka) (3b607) | 1.300 mg |
Složení
33,4 % droždí, 5 % methylsulfonylmethan (MSM), 5 % řasa spirulina
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Tablety na kůži a srst (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování