Royal Canin - krmivo pro kočky žijící v bytě i venku

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Životní fáze
Filtr

Dle životního stylu: 1 - 30 z 37 produktů

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • Speciální kombinace aromat
  • Křupavý tvar granulí
  • Podporuje normální funkci močových cest
179,59 Kč 200,00 Kč (448,98 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 10 kg

  • Podporuje optimální trávení
  • Díky vysoké chutnosti podporuje příjem krmiva
  • Perfektní pro kočky s vysokými energetickými nároky
1 797,98 Kč 1 999,00 Kč (179,80 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Sterilised v omáčce 12x85 g

Royal Canin Sterilised v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
  • Podporuje zdravou funkci močových cest
  • Instinktivně preferováno, vynikající přijatelnost
426,84 Kč 480,00 Kč (418,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
  • Podporuje funkci močových cest
  • Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
157,11 Kč 180,00 Kč (392,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
  • Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
  • Přispívá k optimální kvalitě stolice
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g

Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Podporuje zdravé trávení
380,00 Kč (372,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor v želé 12x85 g

Royal Canin Indoor v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Podporuje zdravé trávení
380,00 Kč (372,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive v omáčce

Royal Canin Instinctive v omáčce, 12 x 85g (1.020g)

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
400,00 Kč (392,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sensory Multipack v omáčce 12x85g

Royal Canin Sensory Multipack v omáčce 12x85g, 1.020 g

  • Multipack se všemi třemi variantami v omáčce pro plný smyslový zážitek
  • Instinktivní preference koček
  • Pomáhá udržovat zdraví močových cest
426,84 Kč 480,00 Kč (418,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive v želé 12x85 g

Royal Canin Instinctive v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
400,00 Kč (392,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 11+ v omáčce

Royal Canin Ageing 11+ v omáčce, 12 x 85g (1.020g)

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normální funkci trávení
494,28 Kč 559,00 Kč (484,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive 7+ v omáčce 12x85 g

Royal Canin Instinctive 7+ v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Komplex pro vitalitu
  • Instinktivně preferováno
  • Podporuje funkci ledvin
460,56 Kč 519,00 Kč (451,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Outdoor

Royal Canin Outdoor, 400 g

  • Perfektní pro aktivní kočky
  • Podporuje ochrannou bariéru pokožky
  • Podporuje klouby a pohyblivost
157,11 Kč 180,00 Kč (392,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 15+

Royal Canin Ageing 15+, 2 kg

  • HealthyAge7™ Advanced Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
741,53 Kč 829,00 Kč (370,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor

Royal Canin Indoor, 400 g

  • Redukuje zápach stolice
  • Díky střednímu obsahu kalorií je perfektně vhodné pro domácí kočky
  • Přispívá k omezení tvorby bezoárů
157,11 Kč 180,00 Kč (392,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Fit

Royal Canin Fit, 400 g

  • Nabízí optimální nutriční profil
  • Udržuje ideální hmotnost
  • Přispívá ke snížení tvorby bezoárů
157,11 Kč 180,00 Kč (392,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 11+

Royal Canin Ageing 11+, 400 g

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normální funkci kloubů
202,06 Kč 230,00 Kč (505,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Instinctive Mousse 12x85 g

Royal Canin Instinctive Mousse 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktivní preference kočky
  • Podporuje funkci močových cest
  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
359,41 Kč 400,00 Kč (352,36 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 15+ v omáčce 12x85 g

Royal Canin Ageing 15+ v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • HealthyAge7™ Advanced Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
494,28 Kč 559,00 Kč (484,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Outdoor 7+

Royal Canin Outdoor 7+, 400 g

  • Komplex vitality
  • Podporuje aktivitu
  • Podporuje funkci ledvin
224,55 Kč 250,00 Kč (561,38 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Royal Canin Indoor 7+

Royal Canin Indoor 7+, 400 g

  • Komplex pro vitalitu
  • Redukuje zápach stolice
  • Podporuje funkci ledvin
179,59 Kč 200,00 Kč (448,98 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sterilised v želé 12x85 g

Royal Canin Sterilised v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá udržovat ideální hmotnost
  • Podporuje zdravou funkci močových cest
  • Instinktivně preferováno, vynikající přijatelnost
426,84 Kč 480,00 Kč (418,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g

Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Obsahuje komplex pro vitalitu
  • Podporuje funkci ledvin
  • Instinktivně preferováno kočkami od 7 let
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor Longhair

Royal Canin Indoor Longhair, 400 g

  • Omezuje tvorbu bezoárů
  • Redukuje zápach stolice
  • Zdravá kůže a krásná srst
157,11 Kč 180,00 Kč (392,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g

Royal Canin FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g

  • Nadýchaně našlehaná Mousse
  • Snadno žvýkatelná textura
  • HealthyAge7™ Advanced Complex
561,70 Kč 629,00 Kč (550,69 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing Sterilised 11+

Royal Canin Ageing Sterilised 11+, 2 kg

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
719,05 Kč 799,00 Kč (359,53 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Royal Canin Sensory Feel v omáčce 12x85g

Royal Canin Sensory Feel v omáčce 12x85g, 1.020 g

  • Speciální textura stimuluje vnímání v tlamě kočky
  • Pomáhá stimulovat smysly kočky a intenzivnější zážitek z krmení
  • Instinktivní preference koček
426,84 Kč 480,00 Kč (418,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Ageing 11+ v želé 12x85 g

Royal Canin Ageing 11+ v želé 12x85 g, 1.020 g

  • HealthyAge7™ Complex
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje normálně fungující klouby
494,28 Kč 559,00 Kč (484,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Sensory Feel v želé 12x85g

Royal Canin Sensory Feel v želé 12x85g, 1.020 g

  • Speciální textura stimuluje vnímání v tlamě kočky
  • Pomáhá stimulovat smysly kočky a intenzivnější zážitek z krmení
  • Instinktivní preference koček
426,84 Kč 480,00 Kč (418,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Indoor 7+ v želé 12x85 g

Royal Canin Indoor 7+ v želé 12x85 g, 1.020 g

  • Obsahuje komplex pro vitalitu
  • Podporuje funkci ledvin
  • Instinktivně preferováno kočkami od 7 let
381,88 Kč 430,00 Kč (374,39 Kč / kg)

Doručení do 07. října