Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro kočky žijící v bytě
380,00 Kč
(372,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Instinktivní preference kočky
- Podporuje funkci močových cest
- Podporuje zdravé trávení
Popis

Proč ROYAL CANIN Sterilised v omáčce?
- Respektuje instinktivní preference koček
- Podporuje zdraví močových cest
- Podporuje zdravé trávení

Proč speciální mokré krmivo pro bytové kočky?
Kočky žijící v bytě mají obvykle méně pohybu než kočky s pravidelným přístupem ven. Proto je vyvážená a kvalitní strava s hodnotnými živinami a přizpůsobeným obsahem kalorií obzvlášť důležitá pro optimální zdraví. Mokré krmivo ROYAL CANIN INDOOR Sterilised obsahuje vysoce kvalitní proteiny, které byly speciálně vybrány pro svou vysokou stravitelnost.
Tyto proteiny navíc pomáhají snižovat objem stolice a intenzitu jejího zápachu. Instinktivně preferovaný nutriční profil s odpovídajícím podílem energie z bílkovin, tuků a sacharidů zároveň zajišťuje, že příjem kalorií odpovídá úrovni aktivity bytové kočky. To přispívá k udržení zdravé hmotnosti. Vyvážený obsah minerálních látek (včetně vápníku) navíc podporuje zdraví močových cest dospělých koček.

Další varianty produktu
Aby vyhovělo individuálním preferencím různých koček, je mokré krmivo ROYAL CANIN INDOOR Sterilised dostupné jako kousky v omáčce nebo v želé. Nabídku doplňuje řada suchých krmiv pro bytové kočky. Suché krmivo ROYAL CANIN INDOOR je dostupné v různých variantách podle apetitu, délky srsti a věku Vaší kočky: INDOOR 27, INDOOR APPETITE CONTROL, INDOOR LONG HAIR nebo INDOOR 7+.


Doporučené dávkování:
pro kočku o hmotnosti 4 kg:
- 2 1/2 kapsičky mokrého krmiva nebo 1 kapsička mokrého krmiva + 25 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4661 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579013793 |
| Výrobce č. | 4661 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci, zvířata chovaná v bytě |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály, oleje a tuky, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 9,7 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 0,9 % |
| obsah tuku | 3,3 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,8 % |
| vlhkost | 80,6 % |
| vápník | 0,28 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 50 IE |
| železo (3b103) | 2 mg |
| jód (3b202) | 0,28 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,2 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 0,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 8 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Indoor v omáčce 12x85 g (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování