Royal Canin FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč
(616,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
FCN Appetite Control Airlift Loaf 12 x 85 g
Nadýchané kompletní krmivo pro kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 11+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vyvážené kompletní krmivo pro starší kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro starší kočky od 15 let
629,00 Kč(616,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Nadýchaně našlehaná Mousse
- Lepší zážitek z krmení
- Zdravé trávení
Popis
ROYAL CANIN® Digestive Care AirLift™ Mousse zaujme jemnou a nadýchanou konzistencí, která je speciálně přizpůsobena citlivému trávení Vaší zdravé kočky a zároveň pomáhá zasytit.
Tato našlehaná textura poskytuje smyslovou stimulaci při krmení a představuje kompletní a vyvážené krmivo. Pro podporu zdravého trávení je ROYAL CANIN® Digestive Care AirLift™ Mousse vysoce stravitelná. Kombinace AirLift™ Mousse se suchým krmivem ROYAL CANIN® Digestive Care vytváří vyvážený výživový program, který podporuje trávení, napomáhá příjmu tekutin a přináší větší pestrost do jídelníčku. Již po 10 dnech bylo u koček krmených suchým a mokrým krmivem ROYAL CANIN® Digestive Care zaznamenáno zdravé formování stolice.*
AirLift™ Mousse spojuje inovaci s péčí: podporuje zdravé trávení, napomáhá pomalejšímu příjmu potravy a díky své chutné a snadno přijatelné mousse je navržena tak, aby pomáhala udržovat místo krmení čisté, zejména u dlouhosrstých koček. Kombinujte granule Vaší kočky s ROYAL CANIN® Digestive Care AirLift™ Mousse.
*Interní studie kombinovaného krmení společnosti Royal Canin
| Produkt č. | ROC-R607050 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579052358 |
| Výrobce č. | R607050 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obilí, oleje a tuky, minerály, zelenina, rostlinné vedlejší produkty
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 9,2 % |
| surová vláknina | 0,8 % |
| surové oleje a tuky | 4 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 80 % |
| Energie ME | 858 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D | 120 IE |
| taurin | 0,8 g |
| železo (3b103) | 3 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 1,8 mg |
| mangan (3b502, 3b503, 3b504) | 0,9 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 9 mg |
Senzorické přísady
| Složení |
|---|
| aromata |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování