Royal Canin FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč
(616,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
FCN Appetite Control Airlift Loaf 12 x 85 g
Nadýchané kompletní krmivo pro kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 11+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vyvážené kompletní krmivo pro starší kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro starší kočky od 15 let
629,00 Kč(616,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Nadýchaně našlehaná Mousse
- Lepší zážitek z krmení
- Kontrola hmotnosti
Popis
ROYAL CANIN® Light Weight Care AirLift ™ Mousse má jemnou a vzdušnou konzistenci – je přizpůsobena speciálním výživovým potřebám Vaší kočky a zároveň pomáhá zasytit.
Tato našlehaná textura přináší do misky smyslovou stimulaci a nabízí kompletní, vyvážené krmivo. Pro podporu zdravé hmotnosti obsahuje mousse upravený obsah bílkovin a tuků a také optimální podíl vlhkosti, který pomáhá uspokojit chuť k jídlu Vaší kočky. Vyvážený nutriční profil a obsah vlhkosti přispívají k podpoře příjmu tekutin a přinášejí do jídelníčku pestrost. Více než 90 % koček dosáhlo během osmi týdnů* zdravější hmotnosti, pokud byly krmeny suchým a mokrým krmivem ROYAL CANIN® Light Weight Care.
Airlift™ Mousse spojuje inovaci a péči: chutná pěnová textura podporuje management hmotnosti díky nižší kalorické hustotě. Snadno přijímatelná krémová konzistence zároveň pomáhá udržet místo krmení čisté – obzvlášť praktické u dlouhosrstých koček. Kombinujte granule své kočky s ROYAL CANIN® Light Weight Care AirLift™ Mousse.
*Interní studie smíšeného krmení Royal Canin
| Produkt č. | ROC-R606990 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579052242 |
| Výrobce č. | R606990 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obilí, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty, minerály, zelenina
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 10 % |
| surová vláknina | 10 % |
| surové oleje a tuky | 2,8 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 82 % |
| Energie ME | 741 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D | 110 IE |
| taurin | 0,7 g |
| železo (3b103) | 4 mg |
| jód (3b202) | 0,29 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 2 mg |
| mangan (3b502, 3b503, 3b504) | 1,1 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 11 mg |
Senzorické přísady
| Složení |
|---|
| aromata |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování