Royal Canin FHN Ageing 11+ Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
Vyvážené kompletní krmivo pro starší kočky
629,00 Kč
(616,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
FCN Appetite Control Airlift Loaf 12 x 85 g
Nadýchané kompletní krmivo pro kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 11+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vyvážené kompletní krmivo pro starší kočky
629,00 Kč(616,67 Kč / kg) -
Royal Canin
FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro starší kočky od 15 let
629,00 Kč(616,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Příjemný zážitek z krmení
- HealthyAge7™ Complex
- Snadno žvýkatelná textura
Popis
ROYAL CANIN® AGEING 11+ mimořádně jemná mousse je mokré krmivo pro kočky od 11 let věku. ROYAL CANIN® AGEING 11+ mimořádně jemná mousse byla vyvinuta pro starší kočky a testována přímo na nich. Má snadno žvýkatelnou texturu, která Vaší kočce nabízí příjemný zážitek z krmení.
Tato receptura s naším HealthyAge7™ Complex nabízí přesnou směs živin pro udržení 7 oblastí optimálního zdraví a vitality u starších koček:
- Chuť k jídlu & hmotnost: Velmi chutné krmivo s vysokým obsahem energie, které odpovídá preferencím koček a pomáhá udržovat ideální hmotnost.
- Trávení: Prebiotická vláknina a vysoce stravitelné bílkoviny pro podporu optimálního trávení.
- Pohyblivost: obsahuje EPA+DHA a chondroitin pro podporu zdraví kloubů a pohyblivosti.
- Kůže & srst: Obsažená kyselina linolová a zinek přispívají k udržení zdravé kůže a srsti.
- Ledviny: obsahuje kvalitní bílkoviny a upravený obsah fosforu pro podporu zdraví ledvin.
- Mozek & zrak: Obsahuje tryptofan, EPA+DHA, taurin a vitamin A pro podporu funkce mozku a zraku.
- Imunita: Obsahuje vitaminy C a E, taurin, beta-karoten a lykopen pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.
ROYAL CANIN® AGEING 11+ je k dispozici v různých texturách, včetně kousků v želé, kousků v omáčce a suchého krmiva.
| Produkt č. | ROC-R605842 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579051740 |
| Výrobce č. | R605842 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu (hydrolyzovaná chrupavka), obilí, oleje a tuky, zelenina, minerály, rostlinné vedlejší produkty, droždí, cukr
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 10 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| surové oleje a tuky | 4,6 % |
| surový popel | 1,6 % |
| vlhkost | 79 % |
| kyselina linolová | 1 % |
| fosfor | 0,16 % |
| EPA/DHA | 0,13 % |
| beta karoten | 1,3 mg |
| lykopen | 5,9 mg |
| vitamín A | 18.100 IE |
| Energie ME | 952 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 130 IE |
| vitamín e | 110 mg |
| vitamín C | 93 mg |
| taurin | 1,2 g |
| L-tryptofan | 1,5 g |
| železo (3b103) | 6 mg |
| jód (3b202) | 0,49 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 3,2 mg |
| mangan (3b502, 3b503, 3b504) | 1,9 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 19 mg |
Senzorické přísady
| Složení |
|---|
| aromata |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin FHN Ageing 11+ Airlift Loaf 12 x 85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování