Suché žvýkací pamlsky pro psy ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť
Filtr

Suché žvýkací pamlsky: 16 produktů

Dokas Kuřecí prsa v proužcích

Dokas Kuřecí prsa v proužcích, 70 g

  • Jemné masové proužky
  • Šetrně sušené vzduchem
  • Obzvláště nízký obsah tuku
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Pedigree Rodeo hovězí - velké balení 7 ks

Pedigree Rodeo hovězí -​ velké balení 7 ks

  • Pro psy od 4 měsíců
  • Zkroucená spirálová struktura
  • Chutné žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 06. října

Dokas Kuřecí prsa s rybou

Dokas Kuřecí prsa s rybou, 220 g

  • Ryba a maso
  • V uzavíratelném sáčku
170,00 Kč (772,73 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Ranchos s hovězím

Pedigree Ranchos s hovězím, 70 g

  • 95 % podíl masa
  • Skvělý zážitek z kousání
  • Pro všechna plemena psů
59,22 Kč 70,00 Kč (846,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

SOS Dentacare pro zuby s kuřecím masem - pro psy

Hanfred SOS Dentacare pro zuby s kuřecím masem -​ pro psy, 20 g

  • 85 % kuřecího svalového masa
  • zpracováno s konopnými semínky
  • křupavá textura pro žvýkání
59,07 Kč 70,00 Kč (2 953,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Hovězí dršťky

Doby Hovězí dršťky, 500 g

  • Lahodná pochoutka
  • Bez konzervačních látek
  • Čistě přírodní produkt
259,53 Kč 330,00 Kč (519,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží - mini

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží -​ mini, 160 g

  • Neštěpí se při kousání
  • Dobře stravitelné a výživné
  • Extra dlouhé žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč (370,13 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží - medium

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží -​ medium, 180 g

  • Neštěpí se při kousání
  • Pro psy od 10 kg
  • Dobře stravitelné a výživné
59,22 Kč 70,00 Kč (329,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Sýr na kousání

Chewies Sýr na kousání, L (100 g)

  • Vyrobeno z kravského mléka
  • Chuťově intenzivní zážitek ze žvýkání
  • Bez obilovin a bez přidaného cukru
260,74 Kč 280,00 Kč (2 607,40 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Koňská kůže z hlavy

Doby Koňská kůže z hlavy, 200 g

  • S srstí
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez přidaných aromat
139,65 Kč 180,00 Kč (698,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Vepřové uši s medem

Doby Vepřové uši s medem, 5 ks

  • Nízkotučná pochoutka
  • S medovou polevou
  • Obzvlášť chutná
269,52 Kč 340,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem, 10 ks

  • Pro velkou radost ze žvýkání
  • Nízký obsah tuku
  • Bez umělých aromat
299,49 Kč 380,00 Kč

Doručení do 06. října

Dokas Žvýkací rolka s kuřecími prsy

Dokas Žvýkací rolka s kuřecími prsy, 250 g

  • Hovězí kůže s kuřecím filetem
  • Jemné kouřové aroma
  • Lahodný pamlsek
150,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Býčí penis – půlený

Doby Býčí penis – půlený

  • S vysokým obsahem bílkovin
  • Přirozeně chutné
  • Ideální jako svačinka
331,93 Kč 350,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Králičí uši

Doby Králičí uši, 6 párů

  • Měkké a chutné
  • Vhodné také pro štěňata a starší psy
  • Nízký obsah cholesterolu
165,84 Kč 180,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem, 3 ks

  • Bohaté na bílkoviny
  • Ideální ke žvýkání
  • Křupavé a chutné
159,64 Kč 200,00 Kč (53,21 Kč / ks)

Doručení do 06. října